Otwarte Mistrzostwa Gminy Ostróda w tenisie stołowym

Sport 03.03.2019

Dnia 3 marca 2019 roku na hali sportowej w Samborowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Ostróda w tenisie stołowym o Puchar Wójta Gminy Ostróda. Do rywalizacji przystąpiło 29 zawodników i zawodniczek. Turniej odbył się w pięciu kategoriach: 16-40 lat, powyżej 40 lat, OPEN, debel oraz kobiet. Przez blisko osiem godzin tenisiści zacięcie rywalizowali przy stołach, a trzeba przyznać, że poziom zawodów był bardzo wysoki. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromnymi umiejętnościami, walecznością i determinacją do ostatnich uderzeń małej białej piłeczki.

Rywalizację kobiet wygrała Magdalena Pieńczewska, w OPEN i przedziale 16-40 lat zwyciężył Paweł Deska, w kategorii +40 lat triumfował Piotr Ferenc, a najlepszą parą deblową zostali Arkadiusz Markowski i Szymon Borkowski. Zawodnicy, którzy zajęli miejsca I -IV we wszystkich kategoriach otrzymali puchary oraz pamiątkowe dyplomy. Nagrody wręczył Przewodniczący Rady Gminy, Pan Janusz Sadowski.

IV miejsce Rafał Klimecki i Bogdan Próchnicki

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom za liczny udział w zawodach, prawdopodobnie od listopada br. wystartuje cotygodniowy cykl Grand Prix Gminy Ostróda w tenisie stołowym, na który już teraz serdecznie zapraszamy!