Zbiórka karmy dla zwierząt

Zbiórka karmy dla zwierząt

Obchody Dnia Niepodległości

15.11.2016

10 listopada br. w Gminnym Centrum Kulturalno – Bibliotecznym w Samborowie odbyła się uroczystość z okazji 98 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Organizatorem imprezy było Gminne Centrum Kulturalno – Biblioteczne w Samborowie wraz z Zespołem Szkół im. Mikołaja Kopernika w Samborowie. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu. Dzieci z koła teatralnego "Igraszka" przedstawiły krótki spektakl pt. ”Zaklęcie na W”, dzięki któremu widzowie mogli poczuć klimat i charakter „tamtych” czasów". Program artystyczny obfitował w bogaty repertuar pieśni patriotycznych i żołnierskich. Recytatorzy zaprezentowali wiersze o tematyce wojennej.

Impreza była okazją do zadumy i refleksji nad przeszłością i losem Naszego Kraju.

Podczas uroczystości Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas wręczył nagrody laureatom konkursu plastycznego „Nasza Mała i Duża Ojczyzna Kolorami Malowana”.

Obchody Dnia Niepodległości

Uroczystości z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości

26.10.2016

Uroczystości z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości
Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Samborowie

Zaproszenie na "Letni Festyn w Samborowie"

30.06.2016

Zaproszenie na "Letni Festyn w Samborowie"

Konkurs wiedzy o Gminie Ostróda

18.05.2016

Dnia 17 maja 2016r w Gminnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Samborowie odbył się Konkurs Wiedzy o Gminie Ostróda i miejscowościach dorzecza rzeki Drwęcy.

Konkurs wiedzy o Gminie Ostróda
Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Samborowie

Spotkanie z finalistą programu „You Can Dance”

04.05.2016