JUBILEUSZ 50-LECIA POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO

16.09.2013

13 września 2013r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ostródzie Państwo Zygfryda i Aleksander Albert z Lubajn, Państwo Stefania i Jan Kołodziejczyk z Pietrzwałdu oraz Państwo Barbara i Józef Wach z Samborowa zostali odznaczeni w imieniu Prezydenta RP medalami za długoletnie pożycie małżeńskie. Medale wręczył Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas. W uroczystości wzięli udział najbliżsi oraz przyjaciele. Były życzenia, gratulacje, upominki.

JUBILEUSZ 50-LECIA POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO

OBCHODY 650-LECIE MIEJSCOWOŚCI PIETRZWAŁD

09.09.2013

7 września 2013r. mieszkańcy Pietrzwałdu obchodzili uroczystość powstania ich miejscowości. 650 lat temu według posiadanych źródeł w 1363 roku Winrich von Kniprode nadał Gablocie Guntrowi sołtysowi Piotrowi sześćdziesiąt włók ziemi w Pietrzwałdzie. Od imienia sołtysa nadano wsi nazwę.

OBCHODY 650-LECIE MIEJSCOWOŚCI PIETRZWAŁD

DOŻYNKI GMINNE LUBAJNY 2013

29.08.2013

DOŻYNKI GMINNE LUBAJNY 2013

Informacja dot. bezpłatnych szkoleń z obsługi komputera

07.08.2013

Informacja dot. bezpłatnych szkoleń z obsługi komputera w ramach projektu "Po 50 roku życia klikanie? Z nami to nie jest duże wyzwanie." Szczegóły na stronie internetowej www.klikanie.eu

Informacja dot. bezpłatnych szkoleń z obsługi komputera

Dofinansowanie kolektorów słonecznych. Spotkanie informacyjne

29.07.2013

W dniu 5 sierpnia o godz. 18.00 w Urzędzie Gminy Ostróda, odbędzie się spotkanie informacyjne dot. dofinansowania inwestycji w kolektory słoneczne. Szczegóły po powiększeniu plakatu.

Dofinansowanie kolektorów słonecznych. Spotkanie informacyjne

Bezpłatna diagnoza i terapia dla dzieci do 7 roku życia

28.06.2013

Od stycznia 2013r. w Poradni CTS w Elblągu jest możliwość skorzystania z bezpłatnej terapii dla dzieci w wieku od urodzenia do rozpoczęcia nauki w szkole. Bezpłatna terapia obejmuje dzieci z deficytami rozwojowymi, z niepełnosprawnością lub zagrożonych niepełnosprawnością, a także dzieci z zaburzonym rozwojem psychoruchowym, społecznym oraz dzieci z innymi problemami rozwojowymi. Pomoc obejmuje również ich rodziców i opiekunów.

Informacja opublikowana na prośbę CTS - Centrum Terapeutyczno Szkoleniowe Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Bezpłatna diagnoza i terapia dla dzieci do 7 roku życia