Dofinansowanie kolektorów słonecznych. Spotkanie informacyjne

29.07.2013

W dniu 5 sierpnia o godz. 18.00 w Urzędzie Gminy Ostróda, odbędzie się spotkanie informacyjne dot. dofinansowania inwestycji w kolektory słoneczne. Szczegóły po powiększeniu plakatu.

Dofinansowanie kolektorów słonecznych. Spotkanie informacyjne

Bezpłatna diagnoza i terapia dla dzieci do 7 roku życia

28.06.2013

Od stycznia 2013r. w Poradni CTS w Elblągu jest możliwość skorzystania z bezpłatnej terapii dla dzieci w wieku od urodzenia do rozpoczęcia nauki w szkole. Bezpłatna terapia obejmuje dzieci z deficytami rozwojowymi, z niepełnosprawnością lub zagrożonych niepełnosprawnością, a także dzieci z zaburzonym rozwojem psychoruchowym, społecznym oraz dzieci z innymi problemami rozwojowymi. Pomoc obejmuje również ich rodziców i opiekunów.

Informacja opublikowana na prośbę CTS - Centrum Terapeutyczno Szkoleniowe Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Bezpłatna diagnoza i terapia dla dzieci do 7 roku życia

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE "GMINA OSTRÓDA W OBIEKTYWIE"

24.06.2013
Samorząd Gminy Ostróda zachęca wszystkich do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym "Gmina Ostróda w obiektywie". Konkurs jest otwarty i jego celem jest stworzenie możliwości zaprezentowania się amatorom.

Na konkurs można nadsyłać zdjęcia tradycyjne i w formacie elektronicznym w dwóch kategoriach:
- piękno przyrody i krajobrazu
- obiekty i zabytki gminne.

Szczegóły i regulamin po rozwinięciu zakładki!!
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE "GMINA OSTRÓDA W OBIEKTYWIE"

GMINA OSTRÓDA NA PIKNIKU EKOLOGICZNYM W OLSZTYNIE

24.06.2013

Podczas Pikniku Ekologicznego, który odbył sie w Parku Jakubowym w Olsztynie 15 czerwca br. Gmina Ostróda promowała zrealizowane na jej terenie projekty środowiskowe współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Stoisko wspierały uczennice Gimnazjum w Durągu, przedstawiające działania zrealizowane w ramach akcji "Sprzątanie Warmii i Mazur".

GMINA OSTRÓDA NA PIKNIKU EKOLOGICZNYM W OLSZTYNIE

XX ŻUŁAWSKIE TARGI ROLNE W STARYM POLU

24.06.2013

W niedzielę,  16 czerwca br. mieszkańcy Gminy Ostróda odwiedzili XX Żuławskie Targi Rolne w Starym Polu. Żuławskie Targi Rolne tradycyjnie odbywają się zawsze w trzeci weekend czerwca i są jednymi z największych w Polsce organizowanymi przez Ośrodki Doradztwa Rolniczego.

XX ŻUŁAWSKIE TARGI ROLNE W STARYM POLU

GMINA OSTRÓDA PROMUJE TURYSTYKĘ KAJAKOWĄ

13.06.2013

Pozdrowienia ze spływu kajakowego, który odbył się 31 maja 2013r. w ramach projektu "Popularyzacja kajakarstwa amatorskiego w środowisku wiejskim" przesyła młodzież z Idzbarka, Samborowa, Międzylesia i Lubajn.
Szlak wodny Idzbark - Ostróda, bardzo ciekawy o niskim stopniu trudności. Polecamy wszystkim.

GMINA OSTRÓDA PROMUJE TURYSTYKĘ KAJAKOWĄ

XIII RAJD ROWEROWY GÓRA DYLEWSKA 2013 "Ruszaj się bo zardzewiejesz"

27.05.2013

25 maja 2013r. o godz. 1115 rozpoczął się XIII Rajd Rowerowy Dylewska Góra – „Ruszaj się bo zardzewiejesz” współfinansowany w ramach projektu Klaster Turystyczny "Mazury Zachodnie" ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-2013.

XIII RAJD ROWEROWY GÓRA DYLEWSKA 2013 "Ruszaj się bo zardzewiejesz"