podsumowanie konkursu fotograficznego

04.09.2012

31 sierpnia br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Samborowie miało miejsce spotkanie Wójta Gminy Ostróda Bogdana Bartnickiego z laureatami konkursu „Gmina Ostróda w obiektywie” podczas którego zostały wręczone nagrody oraz dyplomy pamiątkowe. Celem konkursu było umożliwienie społeczności lokalnej uczestnictwa w działaniach na rzecz wzrostu atrakcyjności turystycznej regionu oraz stworzenie możliwości współtworzenia folderu promującego lokalne walory przyrodnicze i krajoznawcze.

podsumowanie konkursu fotograficznego

SWATCH FIVB World Tour 2012

04.09.2012

Do historii przeszedł kolejny turniej z cyklu SWATCH FIVB World Tour rozgrywany na boiskach wokół hotelu Anders w Starych Jabłonkach w Gminie Ostróda. Podczas rozgrywek każdy z uczestników oraz kibiców mógł skorzystać z możliwości wysłania pozdrowień do znajomych i rodziny na koszt Gminy Ostróda oraz otrzymać bezpłatnie piłkę plażową. Specjalnie przygotowana oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród kibiców jak i samych zawodników.

SWATCH FIVB World Tour 2012

zapraszamy na dożynki gminne 2012

28.08.2012

zapraszamy na dożynki gminne 2012

harmonogram zebrań wiejskich

14.08.2012

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na zebrania wiejskie,
które odbędą się w Gminie Ostróda
zgodnie z poniższym harmonogramem

harmonogram zebrań wiejskich

konkurs "Gmina Ostróda w obiektywie" rozstrzygnięty

13.08.2012

Dnia 9 sierpnia br. konkurs fotograficzny
„Gmina Ostróda w obiektywie”
został rozstrzygnięty.

konkurs "Gmina Ostróda w obiektywie" rozstrzygnięty

narada sołtysów

13.08.2012

10 sierpnia br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Ostróda miała miejsce narada sołtysów z Wójtem Gminy Ostróda Bogdanem Bartnickim. Celem spotkania było omówienie oraz analiza bieżących spraw i problemów mieszkańców Gminy Ostróda.

narada sołtysów

Bogdan Bartnicki objął stanowisko Wójta Gminy Ostróda

08.08.2012

Na podstawie art. 28f ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2001r. Nr 142, poz. 1591, z późn. zm.), Prezes Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej wyznaczył z dniem 3 sierpnia 2012r. do pełnienia funkcji Wójta Gminy Ostróda Pana Bogdana Bartnickiego do czasu objęcia obowiązków przez nowo wybranego wójta.

Bogdan Bartnicki objął stanowisko Wójta Gminy Ostróda

Twoja krew – ratuje życie

07.08.2012

W piątek 10 sierpnia br. w Ostródzie, kolejny przystanek Bankowej Akcji Honorowego Krwiodawstwa. Organizatorem akcji jest PKO Bank Polski, a partnerem Narodowe Centrum Krwi.

Twoja krew – ratuje życie

zapraszamy do udziału w konkursie