Ku czci pomordowanych w Zawadach Małych

25.10.2022

Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas, Kierownik Referatu Oświaty Ewa Malinowska oraz Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Starych Jabłonkach Iwona Murzyn złożyli wiązanki kwiatów i zapalili symboliczny znicz pod pomnikiem ku czci pomordowanych w Zawadach Małych. PAMIĘTAMY!!!

Ku czci pomordowanych w Zawadach Małych
Gmina

Wójt Gminy Ostróda zawiadamia mieszkańców, że dnia 28 października 2022 r. o godz. 10:00 odbędzie się LVI Sesja Rady Gminy Ostróda w kadencji 2018-2023

Mariaż lasu i pola - III Gminny Festiwal Dyni

Mariaż lasu i pola - III Gminny Festiwal Dyni

Gratulacje dla Koła Gospodyń Wiejskich w Pietrzwałdzie

24.10.2022

Gratulacje dla Koła Gospodyń Wiejskich w Pietrzwałdzie????????Mazurska zupa klopsowa zwyciężyła w rozegranej w Dobrocinie Bitwie Regionów. Koło Gospodyń Wiejskich z Pietrzwałdu będzie reprezentować Warmię i Mazury w finale krajowym.

Gratulacje dla Koła Gospodyń Wiejskich w Pietrzwałdzie

Wymiana źródła ciepła w świetlicy wiejskiej w Tyrowie

24.10.2022
W Tyrowie trwają prace montażowe w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Wymiana źródła ciepła w świetlicy wiejskiej w Tyrowie” polegające na demontażu i utylizacji starego pieca, zakupie i montażu dwóch pomp ciepła typu powietrze – powietrze.
Wykonawcą prac montażowych jest firma Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych - PRIM z Ostródy.
Realizacja zadania możliwa jest dzięki dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Olsztynie w kwocie 17.000,00 zł.
Wymiana źródła ciepła w świetlicy wiejskiej w Tyrowie

Podziękowanie dla Wiceministra Aktywów Państwowych

20.10.2022

Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas spotkał się z Wiceministrem Aktywów Państwowych Andrzejem Śliwką w celu przekazania podziękowań od druhów z jednostki OSP Smykówko i omówienia współpracy z Samorządem Gminy Ostróda.

Podziękowanie dla Wiceministra Aktywów Państwowych

Sołtys Sołectwa Idzbark

14.10.2022

Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Januszem Sadowskim podczas LV Sesji Rady Gminy Ostróda podziękował Panu Witoldowi Bojarowi pełniącemu funkcję Sołtysa Sołectwa Idzbark za wieloletnią pracę na rzecz gminy Ostróda i lokalnej społeczności. Nowym Sołtysem Sołectwa Idzbark został Pan Arkadiusz Cieślak.

Sołtys Sołectwa Idzbark

Przekazanie samochodu pożarniczego dla Strażaków z Ukrainy

14.10.2022

Biorąc pod uwagę trudną sytuację na Ukrainie i potrzeby z tym związane Gmina Ostróda przekazała dla Strażaków z Ukrainy samochód pożarniczy, który do tej pory służył w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Smykówku. Samochód ciężarowy, który wiele lat służył druhom z gminy Ostróda został przekazany strażakom z miasta Dobromil w Obwodzie Lwowskim.

Przekazanie samochodu pożarniczego dla Strażaków z Ukrainy

14.10.2022

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, święta nauczycieli i wszystkich pracowników oświaty, składamy serdeczne życzenia, przede wszystkim sukcesów w życiu osobistym i prywatnym, realizacji wszystkich twórczych planów i zamierzeń oraz nigdy niesłabnącego zapału i zaangażowania w pracę na rzecz młodego pokolenia.

Bezpłatne zajęcia fitness w Gminie Ostróda

14.10.2022

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia fitness w Gminie Ostróda.

Bezpłatne zajęcia fitness w Gminie Ostróda