Przyjaciół się nie wyrzuca

13.02.2024

????Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Przyjaciół się nie wyrzuca”, którego celem było nagłośnienie problemu porzucania zwierząt przez ich opiekunów. Organizatorem akcji była FUNDACJA IM. PIOTRA POLESKIEGO przy współorganizacji Stowarzyszenia Twórców Warmii i Mazur i Gminy Ostróda.

Przyjaciół się nie wyrzuca

W przypadku napotkania wilka

12.02.2024
W przypadku napotkania wilka skontaktuj się z Urzędem Gminy w Ostródzie wskazując lokalizację, jeżeli jest taka możliwość prześlij zdjęcie lub film:
tel. 896760728 tel. kom. 603 966 866
gcrjankiewicz@gminaostroda.pl
W przypadku napotkania wilka
Gmina

Zakończenie służby wojskowej mjr Witolda Chrobaka w Wojskowym Centrum Rekrutacji w Ostródzie.

09.02.2024

W sali sesyjnej Urzędu Gminy Ostróda odbyło się uroczyste zakończenie służby wojskowej mjr Witolda Chrobaka w Wojskowym Centrum Rekrutacji w Ostródzie.

Tłusty czwartek

08.02.2024

Dzisiaj tłusty czwartek???? To wyjątkowy dzień, w trakcie którego kalorie nie mają znaczenia????Smacznego????

Tłusty czwartek

Bezpieczeństwa rolników i mieszkańców obszarów wiejskich

05.02.2024

Niezwykle istotne jest zadbanie o bezpieczeństwo rolników i mieszkańców obszarów wiejskich. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Ostródzie, z siedzibą w Grabinie, angażuje się w troskę o zdrowie i życie społeczności wiejskiej. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatną rehabilitację leczniczą, dostępną w Centrach Rehabilitacji Rolników KRUS.

Bezpieczeństwa rolników i mieszkańców obszarów wiejskich

Realizacja projektu dofinansowanego z funduszu PFRON

02.02.2024

Informujemy, że Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas zawarł w dniu 27.11.2023 r. umowę z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych dotyczącą dofinansowania w ramach programu „Dostępna przestrzeń publiczna” działań w zakresie poprawy dostępności siedziby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ostródzie, ul. 11 Listopada 39, 14-100 Ostróda.

Realizacja projektu dofinansowanego z funduszu PFRON

Transmisja LXXX Sesji Rady Gminy Ostróda

Aktualny serwer transmisji sesji:

www.esesja.gminaostroda.pl

Transmisja LXXX Sesji Rady Gminy Ostróda
Gmina

Senator RP Gustaw Marek Brzezin Zaszczycił Gminę Ostróda Swoją Obecnością: Rozmowy o Programie Inwestycji Strategicznych

29.01.2024
Dziś Gmina Ostróda miała niezwykłą przyjemność gościć w swoich progach szanowanego Senatora RP Gustawa Marka Brzezina. Spotkanie to było wyjątkową okazją do omówienia ważnych kwestii dotyczących rozwoju naszej społeczności.
Gmina

Spotkanie Wójta Gminy Ostróda z LKS Tyrowo: Podsumowanie Roku 2023 i Aspiracje na Rok 2024

29.01.2024
Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć klub LKS Tyrowo, aby wspólnie podsumować osiągnięcia z minionego roku oraz przedstawić aspiracje i cele na rok 2024. Spotkanie to było doskonałą okazją do refleksji nad naszymi osiągnięciami, a także do planowania przyszłości. ????????
Gmina

Wójt Gminy Ostróda zawiadamia mieszkańców, że dnia 31 stycznia 2024 r. o godz. 10:00 odbędzie się LXXX Sesja Rady Gminy Ostróda w kadencji 2018-2024

24.01.2024