Nagroda Amicus Bonus dla Wójta Gminy Ostróda

24.11.2020

Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas otrzymał nagrodę Amicus Bonus. Nagradzani nimi są zasłużeni samorządowcy, pracownicy pomocy społecznej oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych. Nagrodę przyznał Artur Chojecki, Wojewoda Warmińsko-Mazurski.

Nagroda Amicus Bonus dla Wójta Gminy Ostróda

11.11.2020

Gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości  nie odbyły się w tak podniosłej formie jak w latach poprzednich, gdzie czciliśmy je w dużym gronie społeczności Gminy Ostróda. Tegoroczna uroczystość miała wymiar symboliczny. Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas wraz z Sołtysem Sołectwa Samborowo Jackiem Grabowskim złożyli kwiaty przy pamiątkowym pomniku czcząc w ten sposób pamięć i oddając hołd bohaterom.

Gmina Ostróda w Święto Niepodległości w TV Polsat

11.11.2020

11 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Wydarzenia z terenu gminy Ostróda można było obejrzeć podczas wejść na żywo w TV Polsat.

Gmina Ostróda w Święto Niepodległości w TV Polsat
Gmina

Transmisja XXVIII Sesji Rady Gminy Ostróda w kadencji 2018-2023 - 10 listopad 2020 r. godz. 13:00

10.11.2020

06.11.2020

Szanowni Państwo, zgodnie z ostatnimi decyzjami rządu dotyczącymi nowych obostrzeń wynikających z sytuacji związanej z wirusem SARS-CoV-2 wywołującym chorobę zakaźną COVID-19, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, uprzejmie informujemy, że wszystkie bezpłatne zajęcia fitness organizowane dla mieszkańców gminy Ostróda od 9 listopada br. do odwołania zostają ZAWIESZONE.

Wsparcie dla producentów i sprzedawców kwiatów

04.11.2020

Gmina Ostróda wsparła lokalnych producentów i sprzedawców kwiatów. W ramach akcji stworzono dekorację wokół kamieni pamiątkowych na terenie gminy, upamiętniających 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wsparcie dla producentów i sprzedawców kwiatów

Symboliczny Apel ku czci pomordowanych w Zawadach Małych

27.10.2020

Niestety ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną Apel ku czci pomordowanych w Zawadach Małych nie odbył się w tak podniosłej formie jak w latach poprzednich. Tegoroczna uroczystość miała wymiar symboliczny. Ku pamięci ofiar tego straszliwego mordu Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas, Nadleśniczy Nadleśnictwa Stare Jabłonki Ryszard Grzywiński, Kierownik Oświaty Ewa Malinowska oraz Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Starych Jabłonkach Iwona Murzyn złożyli wiązanki kwiatów i zapalili symboliczny znicz pod pomnikiem. PAMIĘTAMY!!!

Symboliczny Apel ku czci pomordowanych w Zawadach Małych

Zajęcia fitness w Kajkowie odwołane

26.10.2020

Z przyczyn niezależnych od organizatora informujemy, iż od dnia 28 października br. – do odwołania, nie odbędą się bezpłatne zajęcia fitness organizowane dla mieszkańców gminy Ostróda w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Rolniczych w Ostródzie.

Zajęcia fitness w Kajkowie odwołane