Aktualności

obrazek news
Sport

Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt - klasa VI i młd.

13.12.2023

Na hali sportowej w Idzbarku rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w halowej piłce nożnej dziewcząt dla klas VI i młd. W turnieju wystąpiło siedem zespołów, najlepiej poradziły sobie piłkarze SP Samborowo, na drugim miejscu uplasowały się zawodniczki SP Idzbark, a na trzecim SP Lipowo.

Sport

Zapraszamy do udziału w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ostróda!

07.12.2023

Regulamin

Sport

Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej chłopców - klasa VI i młodsi

07.12.2023

Na hali sportowej w Idzbarku rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w halowej piłce nożnej chłopców dla klas VI i młodszych. W turnieju wystąpiło osiem zespołów, najlepiej poradzili sobie piłkarze SP Idzbark, na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy SP Lipowo, a na trzecim SP Szyldak.

Sport

Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w Dwa Ognie

23.11.2023

Na hali sportowej w Idzbarku rozegrano Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w Dwa Ognie. W rywalizacji wzięło udział ponad 100 uczniów z rocznika 2013 - i młodszych z siedmiu jednostek oświatowych.  W zawodach swoje umiejętności mogły zaprezentować drużyny chłopców i dziewcząt. Po czterogodzinnej zabawie poznaliśmy najlepsze zespoły. Tym razem bezkonkurencyjni okazali się dziewczęta i chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Zwierzewie, którzy wygrali wszystkie spotkania.

Sport

Drużynowe Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w tenisie stołowym

08.11.2023

Szkoła Podstawowa w Szyldaku była gospodarzem Drużynowych Mistrzostw Gminy Ostróda Szkół Podstwowych w tenisie stołowym. Po kilku godzinach zaciętej rywalizacji wyłoniono najlepsze jednostki oświatowe w Gminie Ostróda. Zarówno wśród chłopców i dziewcząt najlepsi okazali się tenisiści z Szyldaka. Do sportowej rywalizacji zgłosiło się siedem drużyn dziewcząt i osiem chłopców.

Sport

Spotkanie z przedstawicielem reprezentacji LZS Ostróda w tenisie stołowym

02.11.2023

Dziś w Urzędzie Gminy odbyło się spotkanie Wójta Gminy Ostróda Bogusława Fijasa z Henrykiem Hochem, przedstawicielem reprezentacji LZS Ostróda w tenisie stołowym. Przypomnijmy, że tym roku po raz kolejny tenisiści okazali się najlepsi w 64 edycji Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o Puchar Radia Olsztyn. Podczas spotkania Bogusław Fijas - Wójt Gminy Ostróda otrzymał wywalczony puchar za I miejsce. Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Sport

Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w Biegach Przełajowych

16.10.2023

W Zwierzewie odbyły się Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w Biegach Przełajowych. W deszczowy poniedziałkowy poranek 100 zawodników z 7 szkół podstawowych rywalizowało w malowniczych terenach gminy Ostróda. Biegacze musieli wykazać się niemałą wytrzymałością, a także umiejętnym rozłożeniem sił. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła Szkoła Podstawowa w Idzbarku, przed SP Durąg i SP Samborowo.

Sport

Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej dziewcząt - kategoria U14

12.10.2023

Na Orliku w Samborowie zostały rozegrane  Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Ostróda w kategorii do lat 14. Podobnie jak w kategorii chłopców zwyciężyły gospodynie z Samborowa, a tuż za nimi znalazły się ucznnice ze szkół w Idzbarku i Durąga.

Sport

Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej chłopców - kategoria U14

06.10.2023

Na boisku trawiastym w Samborowie zostały rozegrane  Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej chłopców o Puchar Wójta Gminy Ostróda w kategorii do lat 14. Najlepsi okazali się gospodarze z Samborowa, a tuż za nimi znaleźli się uczniowie ze szkół w Idzbarku i Durąga.