VI Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich

29.05.2014

W dniach 17-23 maja odbędzie się Jubileuszowa XX edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin - STMiG 2014. Największa impreza sportu masowego w Polsce rozgrywana w ramach VI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

VI Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich

Pony Games ORKIRO

26.05.2014

W ośrodku jeździeckim ORKIRO w Brzydowie prowadzonym przez p. Annę Michalak zostały zorganizowane zawody "Pony Games". Impreza odbyła się 17 maja i skupiła sporą grupę miłośników jazdy konnej.

Pony Games ORKIRO

Sukces "Płomienia" Turznica

12.05.2014

W  sobotę 10 maja Płomień Turznica podejmował lidera Ligi Wojewódzkiej Juniorów (Płomień Ełk), na boisku jednak to gospodarze dyktowali warunki całkowicie odzwierciedlając sytuację w tabeli, ustanawiając wynik 3:0

Sukces "Płomienia" Turznica

Wielki Sukces w Turnieju O Puchar TVP Olsztyn w Tenisie Stołowym

29.04.2014

Finał 55 Turnieju Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS o Puchar TVP Olsztyn odbył się 27 kwietnia w Olecku   i zgromadził najlepszych tenisistów stołowych, którzy wcześniej przebrnęli przez sito eliminacji. Impreza ma wielkie tradycje, a zdobyty tytuł duży prestiż więc zwycięzcy z satysfakcją  odbierali nagrody. Szczególnie zadowoleni byli reprezentanci gminy ostróda – triumfatorzy klasyfikacji zespołowej. Wyprzedzili Kalinowo i Działdowo. Główne trofeum „Puchar TVP Olsztyn” odebrał Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas, który od początku turnieju kibicował swoim zawodnikom.

Wielki Sukces w Turnieju O Puchar TVP Olsztyn w Tenisie Stołowym

Sukces Siatkarek i Siatkarzy w Finale LZS

28.04.2014

27 kwietnia zawodniczki i zawodnicy MLKS FOTO "OLA" Ostróda wzięli udział w finale województwa warmińsko-mazurskiego LZS. Dziewczęta zagrały w Ostródzie, natomiast nasza męska drużyna walczyła w Wikielcu. Oba zespoły uplasowały się na 2 miejscu. Był to ostatni turniej halowy w tym sezonie, teraz nasze zawodniczki i zawodnicy rozpoczynają przygotowania na plaży.

Sukces Siatkarek i Siatkarzy w Finale LZS

Foto "OLA" w Finale Mistrzostw Województwa Kobiet i Mężczyzn

27.04.2014

W dniu 13.04.2014 w Lidzbarku Welskim odbyły się Półfinały Mistrzostw Województwa LZS w siatkówce halowej kobiet i mężczyzn.

Foto "OLA" w Finale Mistrzostw Województwa Kobiet i Mężczyzn

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar TVP Olsztyn

15.04.2014

W Ostródzie w dniu 13 kwietnia br. w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji odbył się półfinałowy Turniej Tenisa Stołowego WMZ LZS o „Puchar TVP Olsztyn”.

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar TVP Olsztyn

XX jubileuszowy turniej w tenisie stołowym pracowników oświaty i Urzędu Gminy

11.04.2014

28 marca 2014r. w Szkole Podstawowej w Zwierzewie rozegrano XX jubileuszowy turniej w tenisie stołowym pracowników oświaty i Urzędu Gminy. Uroczystą oprawę zapewnili pracownicy Szkoły Podstawowej w Zwierzewie z Panią Dyrektor Elżbietą Jaglińską oraz Radną Panią Anną Lewandowską. Wszyscy uczestnicy, którzy zdobyli Mistrzowski Tytuł w cyklu turniejów otrzymali okazałe puchary wręczone przez Przewodniczącego Rady Gminy Pana Andrzeja Wiczkowskiego. Prezes ZNP Zygmunt Fleszar wręczył pamiątkowe medale dla najczęściej uczestniczących zawodników.

XX jubileuszowy turniej w tenisie stołowym pracowników oświaty i Urzędu Gminy

Wojewódzkie Halowe Igrzyska Samorządowe

07.04.2014

W niedzielę, 6.04 br. reprezentacja Gminy Ostróda zwyciężyła w Wojewódzkich Halowych Igrzyskach Samorządowych o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, które zorganizowane zostały w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lidzbarku Warmińskim.

Wojewódzkie Halowe Igrzyska Samorządowe

Komunikat nr 16 Grand Prix Samborowo 2013/2014

06.04.2014

Zawodnicy , którzy biorą udział w turnieju wybrali się chyba na tenisowe wakacje i zaledwie dwunastu  z nich zjawiło się w piątkowe popołudnie w hali Zespołu Szkół w Samborowie na ostatnim turnieju z cyklu Grand Prix.

Komunikat nr 16 Grand Prix Samborowo 2013/2014