7 kolejka GHLPN

13.01.2014

GHLPN wchodzi w decydującą fazę. Do końca pozostały jedynie cztery spotkania. Aktualnie na czele bez zmian i bez porażki  zostały dwa zespoły z Turznicy i z Tyrowa. Podczas ostatnich rozgrywek Turznica zdecydowanie pokonała drużynę z Brzydowo, a zawodnicy z Tyrowa w ciekawie zapowiadającym się spotkaniu wysoko pokonali Samborowo. W klasyfikacji króla strzelców prowadzi reprezentujący Tyrowo Łukasz Goździejewski z 25 strzelonymi bramkami. W następnej kolejce czeka nas wiele emocji, gdyż przeciw sobie zagrają  Tyrowo-Lichtajny i Turznica-Smykowo.

7 kolejka GHLPN

6 kolejka GHLPN

13.01.2014

Wyniki 6 kolejki Gminnej Halowej Ligi Piłki Nożnej

6 kolejka GHLPN

Piąta kolejka GHLPN

31.12.2013

W minioną sobotę została rozegrana piąta kolejka Gminnej Halowej Ligi Piłki Nożnej i zarazem ostatnia w tym roku.

Na pozycji lidera z kompletem punktów pozostały już tylko dwa zespoły, Turznica i Tyrowo. Piłkarze z Tyrowa bez większych problemów pokonali Smykowo różnicą aż sześciu bramek.

Piąta kolejka GHLPN

czwarta kolejka GHLPN

23.12.2013

W sobotę 21 grudnia br. rozegrana została czwarta kolejka GHLPN, która przyniosła wiele emocji i pewne zwycięstwa drużyn z pierwszej trójki, które nie zwalniając tępa wygrały swoje mecze dużą ilością bramek.

czwarta kolejka GHLPN

Komunikat nr 8 Grand Prix Samborowo 2013/2014

20.12.2013

W kolejnym turnieju Grand Prix w Samborowie dominowali faworyci. Finał to rozgrywka prowadzących w klasyfikacji generalnej Wojciechów- Dzierżko oraz nieobecnego przed tygodniem Łątkowskiego. Po trzysetowym pojedynku lepszym okazał się ten drugi i tym samym objął przodownictwo w „generalce”. Obu panom depcze po piętach ciągle groźny Rafał Dąbrowski , który po półfinałowej porażce w wyrównanym pojedynku z Łątkowskim, w następnych meczach nie znalazł pogromcy kończąc zawody na drugim miejscu.

Komunikat nr 8 Grand Prix Samborowo 2013/2014

podsumowanie programu „Bezpieczne Lato z piłką nożną”

18.12.2013

Dnia 8 grudnia w Turznicy, odbyło się podsumowanie programu „Bezpieczne Lato z piłką nożną”. Wzięli w nim udział wszyscy uczestnicy zajęć wraz z rodzicami, trenerzy Janusz Sadowski, Łukasz Sadowski , Kamil Maszkało oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas, Pełnomocnik Wójta Gminy Ostróda ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień Magdalena Sikorska oraz Sołtys Sołectwa Turznica Grażyna Ostas.

podsumowanie programu „Bezpieczne Lato z piłką nożną”

Gminna Halowa Liga Piłki Nożnej w sezonie 2013/2014

17.12.2013

Terminarz rozgrywek
Gminnej Halowej Ligi Piłki Nożnej
w sezonie 2013/2014

Gminna Halowa Liga Piłki Nożnej w sezonie 2013/2014

rozpoczęła się II Edycja Gminnej Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2013/2014

17.12.2013

W hali Zespołu Szkół w Samborowie w dniu 30 listopada br. rozpoczęła się II Edycja Gminnej Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2013/2014. Rozegrane zostały trzy kolejki ligi. Trzecia kolejka GHLPN przyniosła niespodziankę w postaci porażki Samborowa z drużyną Idzbarka, która wypunktowała faworytów i pokazała charakter, zdobywając tym samym swoje pierwsze punkty w tej edycji. Na fotelu lidera pozostały już tylko zespoły z Turznicy, Smykowa i Tyrowa, mające komplet punktów.

rozpoczęła się II Edycja Gminnej Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2013/2014

Komunikat nr 7 Grand Prix Samborowo 2013/2014

08.12.2013

Orkan „Ksawery” nie odstraszył zawodników z Lubawy , Morąga, Ostródy i okolic , którzy w liczbie dwudziestu jeden zjawili się w Samborowie na turnieju z cyklu Grand Prix.

Komunikat nr 7 Grand Prix Samborowo 2013/2014

Komunikat nr 6 Grand Prix Samborowo 2013/2014

03.12.2013

Piątkowy finał Grand Prix  był kolejnym z udziałem Wojciecha Łątkowskiego, który w meczu o pierwsze miejsce wystąpił już cztery razy z rzędu, spotykając się przy tym z innym  rywalem. Jednak tym razem najlepszym zawodnikiem okazał się będący w znakomitej dyspozycji i grający z dużym zaangażowaniem Rafał Dąbrowski. Pojedynek obu panów zakończył się dopiero w piątym secie, w którym również nie brakowało emocji  Decydujący set to huśtawka nastrojów. Kiedy Łątkowski, od stanu 6:10  doprowadził do wyniku 9:10 wszystko wydawało się jeszcze możliwe, ale jego rywal zachował zimną krew i zdobywając kolejny punkt zakończył pojedynek. Na pocieszenie pan Wojciech ograł kolegę z Lubawy- Andrzeja Guzowskiego w meczu o drugie miejsce.

Komunikat nr 6 Grand Prix Samborowo 2013/2014