Sport

Finał 54 Edycji Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o ''Puchar TVP Olsztyn''.

24.04.2013

Reprezentacja Gminnego Zrzeszenia LZS w Ostródzie po raz kolejny zdecydowanie zwyciężyła w klasyfikacji zespołowej największego turnieju w tenisie stołowym w województwie Warmińsko- Mazurskim, zdobywając 83 punkty. Przewaga nad drugim zespołem z Giżycka wynosiła połowę, czyli 41, 5 punktów.

Sport

Eliminacje gminne Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

24.04.2013

Komunikat z eliminacji gminnych Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym  zorganizowanych w dniu 18 kwietnia 2013r.  w Szkole Podstawowej w Szyldaku.

Turnieje tenisa stołowego w Samborowie II

08.04.2013

Gmina Ostróda i organizatorzy turnieju Grand Prix zapraszają na następujące turnieje tenisa stołowego, które odbędą się w hali Zespołu Szkół w Samborowie:

Turnieje tenisa stołowego w Samborowie II

Komunikat nr 18 Grand Prix Samborowo

07.04.2013

Tylko przez jeden turniej Wojciech Dzierżko  cieszył się prowadzeniem w klasyfikacji generalnej Grand Prix Samborowo. W ostatnich zawodach to jego główny rywal, Szymon Babalski wykazał się większym spokojem, wytrzymał presję i zajął pierwszą pozycję – równoznaczną ze zwycięstwem w całym cyklu.

Komunikat nr 18 Grand Prix Samborowo

Wojewódzkie Zimowe Igrzyska Wsi Kurzętnik 2013

27.03.2013

Gmina Ostróda druga w Wojewódzkich Zimowych Igrzyskach Wsi Kurzętnik 2013.

Wojewódzkie Zimowe Igrzyska Wsi Kurzętnik 2013
Sport

XIX MISTRZOSTWA GMINY OSTRÓDA W TENISIE STOŁOWYM PRACOWNIKÓW OŚWIATY I URZĘDU GMINY.

18.03.2013

Dnia 15 marca w hali Zespołu Szkół w Samborowie odbyły się mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym  pracowników oświaty i Urzędu Gminy. Do rywalizacji stanęły cztery kobiety i siedmiu mężczyzn. Organizatorzy liczą, że  w przyszłości  turniej  odzyskają dawny blask i będzie miejscem spotkań zdecydowanie większej ilości uczestników. To naprawdę dobra okazja do wspólnej zabawy.

Komunikat nr 16 Grand Prix Samborowo

11.03.2013

KOMUNIKAT NR 16

Trzeci raz z rzędu w turnieju z cyklu Grand Prix Samborowo triumfował Wojciech Dzierżko. W finale udowodnił, że coraz lepiej radzi sobie w meczach z zawodnikami grającymi czopami i po zaciętym pojedynku pokonał  Janusz Krigera w stosunku 3:2. Tymczasem lider klasyfikacji generalnej Szymon Babalski zajął dopiero szóstą pozycję i dystans między dwoma najlepszymi pingpongistami zmalał do jedynie 3 punktów.

Komunikat nr 16 Grand Prix Samborowo

Komunikat nr 15 Grand Prix Samborowo

01.03.2013

KOMUNIKAT NR 15

Trwa pościg Wojciecha Dzierżko za liderem klasyfikacji Grand Prix Samborowo Szymonem Babalskim. Tak jak przed tygodniem obaj tenisiści spotkali się w finale imprezy i ponownie lepszy okazał się Dzierżko wygrywając tym razem w stosunku 3:1.

Komunikat nr 15 Grand Prix Samborowo

Zakończenie Gminnej Halowej Piłki Nożnej

27.02.2013

W sobotę 23 lutego została rozegrana ostatnia 13 kolejka GHLPN. Dla zawodników KS Tyrowo była to pechowa trzynastka, gdyż w pierwszym meczu bardziej doświadczeni piłkarze z Samborowa nie dali im szans na dobry rezultat, wygrywając pięcioma bramkami i tym samym pozbawili rywali miejsca na podium.

Zakończenie Gminnej Halowej Piłki Nożnej

Wyniki XII kolejki halówki

19.02.2013

Rozgrywki gminnej halowej piłki nożnej dobiegają końca, lecz emocje nie maleją. Przykładem jest zespół z Idzbarka który postawił wysoko poprzeczkę graczom ze Zwierzewa, prowadząc z nimi na dwie minuty przed końcem meczu, jednak doświadczenie naszego lidera było większe i mecz zakończył się zwycięstwem Krysio.

Wyniki XII kolejki halówki