Zakończenie Gminnej Halowej Piłki Nożnej

27.02.2013

W sobotę 23 lutego została rozegrana ostatnia 13 kolejka GHLPN. Dla zawodników KS Tyrowo była to pechowa trzynastka, gdyż w pierwszym meczu bardziej doświadczeni piłkarze z Samborowa nie dali im szans na dobry rezultat, wygrywając pięcioma bramkami i tym samym pozbawili rywali miejsca na podium.

Zakończenie Gminnej Halowej Piłki Nożnej

Wyniki XII kolejki halówki

19.02.2013

Rozgrywki gminnej halowej piłki nożnej dobiegają końca, lecz emocje nie maleją. Przykładem jest zespół z Idzbarka który postawił wysoko poprzeczkę graczom ze Zwierzewa, prowadząc z nimi na dwie minuty przed końcem meczu, jednak doświadczenie naszego lidera było większe i mecz zakończył się zwycięstwem Krysio.

Wyniki XII kolejki halówki

Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej chłopców ze szkół podstawowych

18.02.2013

Kolejne Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej obejmujące tym razem chłopców ze szkół podstawowych, odbyły się na hali w Samborowie, dnia 15.02.2013

Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej chłopców ze szkół podstawowych

Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej chłopców i dziewcząt z gimnazjów

12.02.2013

Dnia 11.02.2013 roku na hali w Samborowie odbyły się Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej chłopców i dziewcząt z gimnazjum.

Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej chłopców i dziewcząt z gimnazjów

Wyniki XI kolejki halówki

12.02.2013

Jedenasta kolejka gminnej ligi halowej minęła bez niespodzianek. Faworyci wygrali swoje mecze, więc czołówka tabeli pozostała bez zmian.

Wyniki XI kolejki halówki

Komuniat - Eliminacje w tenisie stołowym o „Puchar TVP Olsztyn”

12.02.2013

Dnia 26 stycznia 2013 roku na hali OCSiR odbyły się eliminacje miejsko - gminne do Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o „ Puchar TVP Olsztyn

Komuniat - Eliminacje w tenisie stołowym o „Puchar TVP Olsztyn”

Gminna Liga Tenisa Stołowego

05.02.2013

Wyniki I rundy i terminarz II rundy GLTS

Gminna Liga Tenisa Stołowego

Turniej halowy piłki nożnej o Puchar Wójta

04.02.2013

VII Edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej w Samborowie o Puchar Wójta Gminy Ostróda

Turniej halowy piłki nożnej o Puchar Wójta

Wyniki X kolejki halówki

04.02.2013

Pierwsza edycja Gminnej Ligi piłki halowej powoli dobiega końca, do rozegrania pozostały już tylko trzy kolejki a w czołówce cały czas ciasno, jedynie zespół ze Zwierzewa wydaje się być pewniakiem do wygrania ligi.

Wyniki X kolejki halówki

Komunikat nr 13 Grand Prix Samborowo

KOMUNIKAT NR 13

Trzynasty turniej o Grand Prix Samborowo zakończył się pewnym triumfem Grzegorza Gumińskiego, który w finale pokonał Wojciecha Dzierżko. Pan Grzegorz pierwszy raz zawitał do hali w Samborowie i wszystkie swoje pojedynki zakończył bez straty seta.

Komunikat nr 13 Grand Prix Samborowo