Aktualności

Sport

VI Gminne Halowe Zimowe Igrzyska

28.01.2013

Ogłoszenie o VI Gminnych Halowych Zimowych Igrzyskach Mieszkańców Sołectw i Pracowników Urzędu o „Puchar Wójta Gminy Ostróda”. Igrzyska odbędą się w Samborowie 24 lutego 2013 r. Szczegółowe informacje dostępne w dalszej części Newsa.

obrazek news
Sport

IX Kolejka Gminnej Halowej Piłki Nożnej

28.01.2013

W lidze czołówka powoli zostawia pozostałe zespoły w tyle, a w walce o podium pozostało już praktycznie pięć drużyn. Do spotkania na szczycie IX kolejki zespół KRYSIO Zwierzewo przystąpił bez nominalnego bramkarza, ale nie przeszkodziło to w zwycięstwie nad Lichtajnami, którym wyraźnie zabrakło sił i dokładności w drugiej połowie meczu. Ostre strzelanie urządzili sobie zawodnicy Elwidoru pokonując Idzbark w bardzo ładnym stylu, wbijając im aż dwanaście bramek. Emocjonującym spotkaniem okazał się mecz Rancza Łoś, który wygrał z Creative strzelając trzy bramki na pięć minut przed końcem spotkania. Autorem dwóch z nich był Michał Solis, a przy trzeciej zaliczył asystę, przyczyniając się tym samym do zwycięstwa swojej drużyny.

Sport

Komunikat nr 12 Grand Prix Samborowo

28.01.2013

KOMUNIKAT NR 12

Dwunaste zawody z cyklu Grand Prix Samborowo obfitowały w niespodzianki i nieoczekiwane rozstrzygnięcia. Zwycięzcą został Wojciech Dzierżko, który po bardzo wyrównanym meczu pokonał debiutanta Rafała Dąbrowskiego w stosunku 3:2.

Sport

IV zjazd na byle czym

24.01.2013

Sport

VIII KOLEJKA GMINNEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ

22.01.2013

Po ósmej kolejce gminnej „halówki” na czele wciąż niepokonany zespół Krysio Zwierzewo, który wysoko wygrał z Creative, wbijając im aż 13 bramek. Wynik mógłby być inny ale zawodnicy Creative w tej kolejce byli bardzo nieskuteczni. W kolejnym meczu na szczycie tabeli ekipa z Samborowa w mocno okrojonym składzie nie była w stanie powstrzymać coraz bardziej efektownie grających zawodników Lichtajn.

Sport

Komunikat nr 11 Grand Prix Samborowo

19.01.2013

Nie udało się Czesławowi Nowickiemu odczarować hali w Samborowie i po raz drugi z rzędu przegrał w finale turnieju o Grand Prix Samborowo, tym razem z Szymonem Babalskim .  Mecz miał bardzo wyrównany przebieg i po dwóch setach był remis. Kolejne partie  to pokaz silnych nerwów i spokoju Babalskiego, który odwracał losy spotkania przegrywając odpowiednio 3:7 w trzecim i 6:8 w czwartym secie. Ostatecznie wygrał finał w stosunku 3:1. Jest to jego czwarte turniejowe zwycięstwo i wydaje się, że nikt i nic nie jest w stanie odebrać mu pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej.

Sport

ELIMINACJE DO TURNIEJU LZS W TENISIE STOŁOWYM O "PUCHAR TVP OLSZTYN"

14.01.2013

Po raz kolejny rozpoczynamy eliminacje miejsko - gminne do Wojrewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o "Puchar TVP Olsztyn". Organizatorem jest OCSiR, Gmina Ostróda, Gminne Zrzeszenie LZS i MLKS Ostródzianka. Eliminacje odbędą się w hali OCS i R ul. Kościuszki 22 A, 26 stycznia 2013r. od godz. 9.30 (zapisy).

Sport

VII KOLEJKA GMINNEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ

14.01.2013

Rewelacją siódmej kolejki okazał się zespół  z Brzydowa, który z determinacją przystąpił do meczu i pokonał drużynę Rancza, tym samym zdobywając swoje pierwsze punkty w lidze. Kolejnymi meczami które trzymały kibiców w napięciu były dwa ostatnie starcia. W pierwszym meczu zawodnicy ze Zwierzewa popisali się większą skutecznością i pokonali po wyrównanym meczu Elwidor.

Sport

Komunikat nr 10 Grand Prix Samborowo

14.01.2013

Po dziesiątych z kolei zawodach o Grand Prix Samborowo do grona turniejowych zwycięzców dołączył Janusz Kriger. Ten grający czopami zawodnik pokonał w finale Czesława Nowickiego w stosunku 3:0. Pan Janusz bardzo umiejętnie i konsekwentnie prowadził grę wykorzystując wszystkie słabości  swojego przeciwnika, który tego dnia nie miał pomysłu na rozmontowanie defensywy Krigera.

Sport

GMINNA LIGA TENISA STOŁOWEGO

09.01.2013

Na półmetku I rundy Gminnej Ligi Tenisa Stołowego bez porażki prowadzi zespół z Samborowa, który ma najbardziej wyrównaną drużynę.Na pewno w końcowej fazie pierwszej rundy powalczy o przodownictwo w tabeli, choć czeka ich trudny pojedynek z Durągiem.