V KOLEJKA GMINNEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ

02.01.2013

Ozdobą tej kolejki był piękny gol z przewrotki Michała Solisa a jego Ranczo po dramatycznym meczu zremisowało z Durągiem 4-4. Pierwsze punkty zdobył zespół Pietrzwałdu, jak dotąd po ładnej grze przegrywali mecze, ponieważ grali fajną odważną piłkę i za to zostali skarceni.

V KOLEJKA GMINNEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ

IV KOLEJKA GMINNEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ

02.01.2013

W czwartej kolejce ligi zanotowano dwa walkowery, widocznie zawodnicy tych drużyn myślami byli już przy świątecznych stołach. Na pozycji lidera umacnia się zespół KRYSIO Zwierzewo. Natomiast w klasyfikacji najlepszych strzelców w czołówce „ścisk”, a na pierwszym miejscu Bartka Solisa zastąpił Radosław Teliszewski - Lichtajny.

IV KOLEJKA GMINNEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ

Komunikat nr 9 Grand Prix Samborowo

29.12.2012

W piątek 28 grudnia Grand Prix Samborowo osiągnęło półmetek. Dziewiąte zawody przyniosły wiele niespodziewanych rozstrzygnięć i pokazały, że impreza dopiero się rozkręca.

Komunikat nr 9 Grand Prix Samborowo

I GWIAZDKOWY AMATORSKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO SAMBOROWO 2012 - WYNIKI

22.12.2012

Pierwszy gwiazdkowy turniej  rozegrany w Samborowie zakończył się zwycięstwem Szymona Babalskiego. Podobnie jak w Grand Prix Samborowo jego głównym rywalem był Wojciech Dzierżko. Obaj zawodnicy spotkali się w finale zakończonym wynikiem 3:1 dla Babalskiego.

I GWIAZDKOWY AMATORSKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO SAMBOROWO 2012 - WYNIKI

GMINA OSTRÓDA JEDNA Z NAJLEPSZYCH W UPOWSZECHNIANIU I ROZWOJU SPORTU

20.12.2012

Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas z rąk Senatora Marka Konopki, Przewodniczącego Warmińsko – Mazurskiego Zrzeszenia LZS odebrał Puchar za zajęcia III miejsca w Plebiscycie 10 najlepszych gmin Województwa Warmińsko – Mazurskiego w upowszechnianiu i rozwoju sportu na obszarach wiejskich.

GMINA OSTRÓDA JEDNA Z NAJLEPSZYCH W UPOWSZECHNIANIU I ROZWOJU SPORTU

III Kolejka Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej

17.12.2012

W trzeciej kolejce ligi już tylko dwa zespoły pozostały z kompletem punktów KRYSIO Zwierzewo, który przewodzi w tabeli i OLDBOYS Turznica. Szczególnie emocjonujące było spotkanie KRYSIO - Tyrowo w którym o zwycięstwie nowego lidera zdecydowała samobójcza bramka Michała Rutkowskiego. Dotychczasowy lider ELWIDOR pomimo przewagi na boisku musiał uznać wyższość ekipy CREATIVE SQAUD w której bramkarz Bartosz Roda bronił bramki jak w „transie” i zapewnił swojej drużynie trzy punkty.

III Kolejka Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej

I GWIAZDKOWY AMATORSKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO SAMBOROWO 2012

15.12.2012

I  GWIAZDKOWY AMATORSKI TURNIEJ  TENISA STOŁOWEGO SAMBOROWO 2012

I GWIAZDKOWY AMATORSKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO SAMBOROWO 2012

II Kolejka Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej

11.12.2012

Zespół ELWIDOR Turznica nadal nie zwalnia tempa i po II kolejce przewodzi w tabeli ligi. Także wśród najlepszych „snajperów” jest piłkarz ELWIDORU Bartosz Solis, który w meczu z Samborowem zaliczył 6 bramek.

II Kolejka Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej

I kolejka Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej

06.12.2012

W dniu 1 grudnia br. rozegrana została pierwsza kolejka Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Najwyższe zwycięstwo zanotował zespół ELWIDOR Turznica pokonując Brzydowo 10:1.

I kolejka Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej

Podsumowanie III Edycji Gminnej Ligi Tenisa Stołowego

04.12.2012

W dniu 30 listopada br. w sali sportowej Gimnazjum im. Żołnierza Polskiego w Durągu odbyło się podsumowanie III Edycji Gminnej Ligi Tenisa Stołowego LZS w sezonie 2011/2012. W klasyfikacji drużynowej po raz trzeci wygrała drużyna LZS Durąg, która wygrała wszystkie mecze w lidze.

Podsumowanie III Edycji Gminnej Ligi Tenisa Stołowego