Komunikat nr 6 Grand Prix Samborowo

24.11.2012

Cztery piłki meczowe (od stanu 6:10) obronił Dariusz Sikora w czwartym secie finałowego pojedynku o Grand Prix Samborowo i odniósł … czwarte zwycięstwo w cyklu. Jego rywal Szymon Babalski długo nie mógł podarować sobie, że wypuścił z rąk, wydawałoby się pewną wygraną i rozmyślając zapewne o finale przegrał również mecz o drugie miejsce z Wojciechem Dzierżko.  To już kolejny bardzo dobry występ Pana Wojtka i wygląda na to, że na dobre zadomowił się w czołówce turnieju.

Komunikat nr 6 Grand Prix Samborowo

GLADIUS CUP 2012 - OSTRÓDZKI FESTIWAL SZTUK WALK

19.11.2012

W dniu 25.11.2012 r. w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Piłsudskiego 4, odbędzie się trzecia edycja turnieju organizowanego przez Stowarzyszenie Gladius pod nazwą „Gladius Cup 2012 – Ostródzki Festiwal Sztuk Walki”. W tym roku zawody rozgrywane będą pod patronatem Wójta Gminy Ostróda Pana Bogusława Fijasa.

GLADIUS CUP 2012 - OSTRÓDZKI FESTIWAL SZTUK WALK

Komunikat nr 5 Grand Prix Samborowo

16.11.2012

Trzecie turniejowe zwycięstwo dorzucił do swojego dorobku Dariusz Sikora. Tym razem raz po pięciosetowej walce pokonał w finale Czesława Nowickiego. Losy tego emocjonującego i dosyć nerwowego  spotkania rozstrzygnęły się dopiero w końcówce piątego seta. Zmęczony Pan Czesław przegrał również mecz o drugie miejsce z Wojciechem Dzierżko.

Komunikat nr 5 Grand Prix Samborowo

Gminna Liga Halowa Piłki Nożnej w sezonie 2012/2013

16.11.2012

Wójt Gminy Ostróda, oraz Ludowy Klub Sportowy „Płomień Turznica” zapraszają amatorów i miłośników piłki nożnej do udziału w I edycji Ostródzkiej Gminnej Ligi Halowej Piłki Nożnej w sezonie 2012/2013.

Gminna Liga Halowa Piłki Nożnej w sezonie 2012/2013

Komunikat nr 4 Grand Prix Samborowo

10.11.2012

Pingpongiści amatorzy rozegrali 4 turniej z cyklu Grand Prix Samborowo i jak na razie zwycięstwa dzielą między sobą Dariusz Sikora i Szymon Babalski. Tym razem spotkali się  dopiero w finale i po bardzo emocjonującym oraz  stojącym na wysokim poziomie meczu zwyciężył w stosunku 3:2 Pan Szymon. Dariuszowi Sikorze pozostaje natomiast prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Komunikat nr 4 Grand Prix Samborowo

Komunikat nr 3 Grand Prix Samborowo

28.10.2012

Za nami trzeci turniej Grand Prix Samborowa, który odbył się 26 października br. W rywalizacji wzięło udział dwudziestu ośmiu zawodników. Po raz drugi zwyciężył Dariusz Sikora. Po drodze do finału, w którym pokonał 3:0 Czesława Nowickiego rozegrał bardzo wyrównane pojedynki z Robertem Zaborowskim i Wojciechem Dzierżko.

Komunikat nr 3 Grand Prix Samborowo

Komunikat nr 2 Grand Prix Samborowo

20.10.2012

Nie zabrakło emocji w drugim turnieju  Grand Prix Samborowo. Wśród 31 uczestników  zwycięzcą okazał się Szymon Babalski, który  w finale pokonał Grzegorza Jatkiewicza w stosunku 3:0.

Komunikat nr 2 Grand Prix Samborowo

Komunikat nr 1 Grand Prix Samborowo

06.10.2012

W piątek 5 października, w hali Zespołu Szkół w Samborowie, miała miejsce inauguracja I edycji  turnieju Grand Prix w tenisie stołowym. Jest to kontynuacja amatorskich zawodów, które spopularyzował i przez wiele lat prowadził w Brzydowie Pan Marek Parol.

Komunikat nr 1 Grand Prix Samborowo

Regulamin Turnieju Grand Prix Samborowo

01.10.2012

REGULAMIN TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO AMATORÓW

GRAND PRIX SAMBOROWO 2012r

Regulamin Turnieju Grand Prix Samborowo

Finał XII edycji Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

18.09.2012

Wielki Finał wyjątkowej XII edycji Turnieju „Z podwórka a stadion o Puchar Tymbarku” został rozstrzygnięty! W dniach 14-16 września w Ostródzie, odbyły się finałowe mecze tych największych w Europie piłkarskich rozgrywek dla  dziesięciolatków. Spośród 140 000 zawodników, którzy zgłosili się do tegorocznej edycji „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, najlepszy okazał się zespół chłopców oraz drużyna dziewcząt z zachodniopomorskiego. To właśnie piłkarze i piłkarki  tych drużyn wyjadą w nagrodę do Madrytu, gdzie będą mieli okazję podziwiać w akcji zwycięzców Turnieju UEFA Euro 2012 – reprezentację Hiszpanii w spotkaniu z Francuzami.

Finał XII edycji Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”