trzeci turniej XIV grand prix Brzydowo

18.10.2009

Wojciech Łątkowski został zwycięzcą trzeciego turnieju Grand Prix Brzydowo 2010 i tym samym został liderem brzydowskich zawodów. To jego drugie zwycięstwo w tegorocznym Grand Prix. Za jego plecami uplasował się ubiegłoroczny triumfator turnieju Czesław Nowicki, który nie wygrał ani jednego turnieju w tym roku.

trzeci turniej XIV grand prix Brzydowo

drugi turniej IVX grand prix brzydowo

11.10.2009

Do bardzo ciekawej sytuacji doszło w klasyfikacji generalnej XIV edycji turnieju Grand Prix w tenisie stołowym w Brzydowie. A mianowicie aż trzech zawodników ma po 62 punkty. Według regulaminu o miejscach zawodników z tą samą ilością punktów decyduje ranking pozycji w poszczególnych turniejach.

drugi turniej IVX grand prix brzydowo

IX miejsce w kraju dla piłkarzy z Brzydowa

06.10.2009

12-14 września odbywał się Wielki Finał XIV Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa. Jest to turniej organizowany przez PZPN , Ministerstwo Sportu i Turystyki, a sponsorem głównym jest Orange . W tym roku PZPN uznał Orange Cup za oficjalne mistrzostwa Polski w kategorii U-11 ( dla jedenastolatków , dziewcząt i chłopców).

IX miejsce w kraju dla piłkarzy z Brzydowa

Bieg jesienny z cyklu Cała Polska Biega

05.10.2009

Bieg jesienny z cyklu Cała Polska Biega

XIV Grand prix Brzydowo 2010 - pierwszy turniej

04.10.2009

Już 14 lat ma najstarszy turniej tenisa stołowego (pomijając oczywiście Turniej Gazety Olsztyńskiej) rozgrywany w naszym województwie pod nazwą GRAND PRIX BRZYDOWO. Na liście dotychczasowych zwycięzców zapisali się:  Kazimierz Sochacki (6 razy),   Czesław Nowicki (3 razy),   Mirosław Leliński (1 raz), Zbigniew Kolanowski (1 raz), Henryk Kozłowski (1 raz) i Witold Kosewski (1 raz). Zobaczymy, komu w tym sezonie przypadnie tytuł mistrza.

XIV Grand prix Brzydowo 2010 - pierwszy turniej

Grand Prix Brzydowo 2010

20.09.2009

2 października 2010 r. rozpoczyna się kolejna, czternasta już edycja turnieju tenisa stołowego amatorów GRAND PRIX Brzydowo 2010.

Grand Prix Brzydowo 2010

Trzeci turniej Grand Prix lato Brzydowo 2009

17.09.2009

Po dwóch kolejnych wygranych zawodników z poza Ostródy przyszedł czas na wygraną gospodarzy. Czesław Nowicki wykorzystał nieobecność zwycięzcy pierwszego turnieju Andrzeja Patrejko oraz słabszy dzień Wojciecha Łątkowskiego (zwycięzca drugiego turnieju) i stanął na najwyższym stopniu podium, a tym samym został zwycięzcą w klasyfikacji generalnej zawodów.

Trzeci turniej Grand Prix lato Brzydowo 2009

Drugi Turniej Grand Prix lato Brzydowo 2009

13.09.2009

Klęska lidera – tak można zatytułować komunikat z VI edycji letniego Grand Prix Brzydowo 2009. W drugim turnieju Andrzej Patrejko zajął dopiero dziewiąte miejsce. Turniej wygrał Wojciech Łątkowski przed Czesławem Nowickim i Bogdanem Próchnickim.

Drugi Turniej Grand Prix lato Brzydowo 2009

Pierwszy turniej letniego grand prix tenisa stołowego amatorów

13.09.2009

Koniec wakacji jest jednocześnie końcem przerwy dla tenisistów amatorów, którzy rozpoczęli w Brzydowie nowy sezon. A zaczęło się sensacyjnie. Nie Nowicki, nie Leliński, nie Łątkowski, a więc żaden zawodnik ze ścisłej czołówki poprzedniego Grand Prix, a Andrzej Patrejko został pierwszym zwycięzcą zawodów rozgrywanych w sali brzydowskiej szkoły.

Pierwszy turniej letniego grand prix tenisa stołowego amatorów

Turniej siatkówki plażowej o Puchar LZS i Wójta Gminy Ostróda

19.08.2009

Turniej odbył się na obiektach sportowych hotelu Anders w Starych Jabłonkach w dniach 15-16.08.2009r. Organizatorami byli WM Z LZS, MLKS Foto „Ola”i GZ LZS w Ostródzie. Uczestnicy mistrzostw rozgrywali mecze na boiskach w takich samych warunkach jak tydzień wcześniej rozgrywany był światowy turniej z cyklu WORLD TOUR 2009 MAZURY OPEN. Na prośbę organizatorów wyposażenie boisk pozostało takie jak na światowym turnieju.W zawodach wystartowało 9 par kobiet i 30 par męskich. Turniej rozegrany został systemem brazylijskim (do 2 przegranych meczów).

Turniej siatkówki plażowej o Puchar LZS i Wójta Gminy Ostróda