„Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku

03.08.2012

W dniach 2-13 lipca drużyna piłkarek Kormorana Brzydowo brała udział w obozie półfinałowym XII turnieju „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku. Jest to kontynuacja rozgrywek największego turnieju piłkarskiego w Europie dla dzieci do lat 10. W Kluczborku odbył się pierwszy z czterech półfinałów , na którym spotkały się reprezentacje województw podlaskiego, mazowieckiego, łódzkiego i warmińsko-mazurskiego.

„Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku

02.07.2012

W związku z okresem wakacyjno - urlopowym na kompleksie sportowym
Orlik - 2012 w Samborowie,
zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w rozgrywkach sportowych.

WOJEWÓDZKIE LETNIE IGRZYSKA SAMORZĄDOWE PASŁĘK 2012

04.06.2012

Gmina Ostróda uplasowała się na czwartym miejscu w Wojewódzkich Letnich Igrzyskach Samorządowych o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko - Mazurskiego, które obyły się 3 czerwca br. w Pasłęku. Reprezentanci Gminy Ostróda przywieźli aż 11 medali.

WOJEWÓDZKIE LETNIE IGRZYSKA SAMORZĄDOWE PASŁĘK 2012

Turniej piłki nożnej z okazji dnia dziecka

23.05.2012

Wójt Gminy Ostróda zaprasza drużyny dziewcząt i chłopców z rocznika 1999 i młodsi na Turniej piłki nożnej z okazji Dnia Dziecka. Turniej odbędzie się na kompleksie sportowym ORLIK w Samborowie w dniu 1 czerwca br. o godz. 9.00 Trzy najlepsze zespoły otrzymają puchar, wszystkie drużyny dyplomy i piłki.

Zgłoszenia do 28.05.2012r. do godz.14.00 tel. 89 6760718 sport@gminaostroda.pl

Turniej piłki nożnej z okazji dnia dziecka

Nordic Miłomłyn Cup 2012 - edycja wiosenna

27.03.2012

Zapraszamy wszystkich do udziału w rodzinnej imprezie Nordic Miłomłyn Cup 2012 – edycja wiosenna, która odbędzie się 28.04.2012r. przy Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality na Mazurach. Do pokonania uczestnicy będą mieli 10 km (dwie pętle po 5 km) po malowniczych trasach Mazurskich lasów. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od nas numer startowy. Uczestnicy, którzy ukończą marsz otrzymają medal, a dla najszybszych przewidujemy atrakcyjne nagrody.

Nordic Miłomłyn Cup 2012 - edycja wiosenna

Gmina Ostróda na Wojewódzkich Igrzyskach Wsi

27.03.2012

24 marca 2012r.  reprezentacja Gminy Ostróda uczestniczyła w Wojewódzkich Zimowych Igrzyskach Wsi o Puchar Marszałka Województw. Gospodarzem imprezy w tym roku była miejscowość Iłowo-Osada. W  Igrzyskach  wzięło  udział  13-ście   gmin  :  Gietrzwałd,  Godkowo,  Iława,  Iłowo – Osada,  Jeziorany,  Kurzętnik,  Lubomino,  Morąg,  Nowe Miasto  Lubawskie,  Ostróda,  Purda,  Rybno  i  Świątki.  Zawodnicy startowali w 17 konkurencjach – m.in. rzutki, unihokej, kręgle, szachy, brydż sportowy, warcaby, tenis stołowy, podnoszenie odważnika, wielobój rodzinny, przeciąganie liny.

Gmina Ostróda na Wojewódzkich Igrzyskach Wsi

Szesnasty Turniej Grand Prix Brzydowo 2012

24.03.2012

Zakończyły się rozgrywki XVI edycji Grand Prix w tenisie stołowym - najstarszego turnieju na Warmii i Mazurach . Zwycięzcą po raz kolejny został Czesław Nowicki. Niespodziewanie na drugim miejscu sklasyfikowany został Wojciech Łątkowski, na trzecim Wojciech Dzierżko.

Szesnasty Turniej Grand Prix Brzydowo 2012

TERMINY NAJBLIŻSZYCH ZAWODÓW ORGANIZOWANYCH PRZEZ KORMORAN BRZYDOWO

20.03.2012

23 marca 2012 r. (piątek), godz. 17.00 Turniej nr 16
24 marca 2012 r. (sobota), godz. 10.00 Mistrzostwa Gminy w deblach
30 marca 2012 r. (piątek), godz. 17.00 Turniej TOP 16

31 marca 2012 r. (sobota), Mistrzostwa Gminy Weteranów w trzech kategoriach wiekowych: kobiety powyżej lat 30, mężczyźni lat 30-50 oraz mężczyźni lat 51 i starsi.

TERMINY NAJBLIŻSZYCH ZAWODÓW ORGANIZOWANYCH PRZEZ KORMORAN BRZYDOWO
Sport

Indywidualne i drużynowe Mistrzostwa Gminy Pracowników Oświaty w Tenisie Stołowym

15.03.2012

Po raz osiemnasty spotkali się pracownicy Gminy Ostróda i Oświaty z tego terenu, by rozegrać swoje Mistrzostwa w tenisie stołowym. Liczyła się także punktacja zespołowa, którą wprowadzono przed dziesięcioma laty. Na starcie w brzydowskiej hali stanęło zaledwie 8 pań - wszystkie reprezentowały Brzydowo oraz 5 panów: dwóch z Samborowa oraz po jednym z Szyldaka, Zwierzewa i Brzydowa.

"Puchar Wójta Gminy Ostróda" trafił do Sołectwa Idzbark

11.03.2012

11 marca 2012 roku w Zespole Szkół w Samborowie odbyły się V Gminne Halowe Igrzyska Mieszkańców Sołectw i Pracowników Urzędu o „PUCHAR WÓJTA GMINY OSTRÓDA”. W igrzyskach udział wzięło 15 drużyn. Po uroczystym otwarciu igrzysk przez Wójta Gminy Ostróda Gustawa Marka Brzezina zawodnicy przystąpili do rywalizacji w konkurencjach indywidualnych i zespołowych.

"Puchar Wójta Gminy Ostróda" trafił do Sołectwa Idzbark