VI EDYCJI TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO AMATORÓW

LETNIE GRAND PRIX BRZYDOWO 2009

Sport

Rajd 4 x 4 OFF - ROAD PL

18.08.2009

Dnia 14 sierpnia 2009 roku rozpoczął się Rajd 4 x 4 OFF - ROAD PL, który  uważany jest  za największą i najważniejszą imprezę tego typu w Polsce. Honorowy start miał miejsce spod Urzędu Gminy w Ostródzie o godzinie 19:45.  II runda Pucharu Polski OFF- ROAD PL rozpoczęła się uroczystą prezentacją załóg, biorących udział w rajdzie. Był to czas dla kibiców na dokładne przyjrzenie się zawodnikom oraz ich pojazdom.

Sport

Piłkarki z Brzydowa w Finale Mistrzostw Polski w piłce nożnej dziewcząt

06.08.2009

Reprezentacja województwa Warmińsko-Mazurskiego dziewcząt w piłce nożnej do lat 10, w której znalazły się reprezentantki klubu sportowego "Kormoran" z Brzydowa, zajęła pierwsze miejsce i wystartuje we wrześniu w finale Polski na stadionie Widzewa w Łodzi.

21.06.2009

W środę 17 czerwca 2009r. w Reszlu odbyły się Mistrzostwa Województwa w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców rocznika 1998. Wzięła w nim udział drużyna dziewcząt, która wcześniej zdobyła mistrzostwo województwa w ogólnopolskim turnieju "Z podwórka na stadion" oraz drużyna chłopców ze szkoły podstawowej w Brzydowie.

Sport

Gorący piłkarski tydzień 19-22.05.2009

03.06.2009

Ubiegły tydzień obfitował w szereg wydarzeń związanych z dziecięcą piłką nożną. Piłkarze i piłkarki najmłodszych drużyn brali udział w rozgrywkach ogólnopolskiego turnieju „Z podwórka na stadion” oraz Orange Cup znany do niedawna jako puchar T.P. czy turniej Im. Marka Wielgusa . W tym roku oba turnieje , nad którymi honorowy patronat objął PZPN uznano jako oficjalne mistrzostwa polski dzieci do lat dziesięciu Tymbark, oraz 11 –tu Orange Cup.

Sport

IX Rajd Rowerowy Dylewska Góra 2009 !!!

26.05.2009

Sport

Gminny Turniej Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion"

14.05.2009

W dniu 11 maja 2009r. na boisku w Brzydowie rozegrany został  gminny turniej piłki nożnej „Z podwórka na stadion”.  Niestety zawiodła frekwencja. Wystartowały trzy drużyny chłopców - z Szyldaka, Idzbarka i Brzydowa. Niestety w kategorii dziewcząt zgłosiła się tylko ekipa z Brzydowa i ona będzie reprezentować naszą gminę w dalszych rozgrywkach. Wśród chłopców najlepszymi okazali się najmłodsi piłkarze z Brzydowa wygrywając oba mecze, z Szyldakiem 8:0 i Idzbarkiem 2:0. Na drugim miejscu uplasował się Idzbark a na trzecim Szyldak.