Dziesiąty Turniej Grand Prix Brzydowo 2012

15.01.2012

Dariusz Sikora nie zwalnia tempa. To już jego trzecie pod rząd zwycięstwo w brzydowskim Grand Prix. Jak tak dalej pójdzie, a do zakończenia jeszcze sześć turniejów, to zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Czesława Nowickiego jest zagrożone. Wprawdzie przewaga lidera jest dość znaczna, ale w sporcie zdarzają się  różne nieprzewidziane sytuacje.

Dziesiąty Turniej Grand Prix Brzydowo 2012

Dziewiąty turniej Grand Prix Brzydowo 2012

15.01.2012

Pierwszy w tym roku a dziewiąty z kolei turniej w XVI edycji Grand Prix za nami. Zwycięzcą, podobnie jak w ostatnim ubiegłorocznym, został Dariusz Sikora. W meczu kończącym turniej pokonał lidera klasyfikacji generalnej - Czesława Nowickiego po zaciętym pojedynku 3:2. W turnieju bardzo dobrze spisali się zawodnicy z pobliskiej Lubawy. Aż trzech uplasowało się w pierwszej ósemce.

Dziewiąty turniej Grand Prix Brzydowo 2012

Turniej świąteczno - noworoczny w tenisie stołowym

16.12.2011

Ostatnim akcentem tegorocznych zmagań tenisistów stołowych był turniej świąteczno - noworoczny rozegrany w Brzydowie 16 grudnia 2011 r. Turniej nie był zaliczany do punktacji tegorocznego Grand Prix i zawodnicy nie byli rozstawiani jak to ma miejsce w tych zawodach. Zawody miały bardzo ciekawy przebieg. Wygrał znajdujący się w bardzo wysokiej formie Dariusz Sikora, który w meczu decydującym o zwycięstwie pokonał Szymona Babalskiego.

Turniej świąteczno - noworoczny w tenisie stołowym

Ósmy turniej Grand Prix Brzydowo 2012

05.12.2011

To już „połowinki” XVI edycji turnieju Grand Prix w tenisie stołowym Brzydowo 2012. Bardzo ciekawy był to turniej, w którym lider klasyfikacji generalnej musiał uznać wyższość najpierw w półfinale Dariusza Sikory, a potem w meczu o miejsce trzecie Andrzeja Patrejki, który sygnalizuje powrót do wysokiej formy, jaką prezentował w ubiegłych latach. Wygrał dość zdecydowanie Sikora, który w tych zawodach nie stracił nawet seta.

Ósmy turniej Grand Prix Brzydowo 2012

Gminna liga tenisa stołowego - piąty turniej

22.11.2011

Ostatnie trzy kolejki pierwszej rundy Gminnej Ligi Tenisa Stołowego zapowiadają się bardzo ciekawie, a to dlatego, że w każdej z nich rozegrany zostanie przynajmniej jeden mecz pomiędzy drużynami z pierwszej trójki. W tej kolejce Idzbark podejmuje Ornowo,  w kolejnej Idzbark zagra z Durągiem, natomiast w ostatniej Ornowo będzie gospodarzem meczu z Durągiem.

Gminna liga tenisa stołowego - piąty turniej

Gminna liga tenisa stołowego - czwarty turniej

22.11.2011

Durąg nie zwalnia tempa. Wygrywa z pozostałymi drużynami bardzo wysoko, o czym świadczy tabelka po czterech rundach. Bracia Ciborowscy, Deska, Spychała i Kolasiński wygrywają prawie wszystkie mecze. W 72 dwóch pojedynkach zawodnicy z Durąga stracili tylko 8 małych punktów. To świadczy o ich zdecydowanej przewadze.

Gminna liga tenisa stołowego - czwarty turniej

Siódmy turniej Grand Prix Brzydowo 2012

16.11.2011

Dwie wielkie niespodzianki zanotowano na siódmym turnieju Grand Prix Brzydowo 2012. Pierwszą, chyba największą w historii tych bardzo popularnych zawodów było zajęcie przez kobietę czwartego miejsca w klasyfikacji końcowej. Tą zawodniczką okazała się Natalia Pruchniewska. Młoda zawodniczka z podostródzkiej miejscowości po porażce w pierwszym meczu z Adamem Łukasiakiem w kolejnych sześciu potraktowała swoich rywali jak początkujących amatorów.

Siódmy turniej Grand Prix Brzydowo 2012

Gminna liga tenisa stołowego - trzeci turniej

14.11.2011

Liderzy nie zwalniają. Zarówno Durąg jak i Ornowo wygrały swoje mecze i umocniły się na pozycjach liderów mając solidarnie po sześć punktów. Ornowo wysoko pokonało Reszki 13:5, natomiast Durąg wygrał z Pietrzwałdem aż 17:1. Bez sensacji przebiegał mecz pomiędzy drużynami Samborowa i Oldboy Gmina Ostróda. O tym fakcie mówi sam wynik - 15:3. To wręcz klęska drużyny Oldboy. Jedynie Bogdan Dymerski, który zdobył 3 pkt oraz Waldemar Cieśluk nawiązywali kontakt z dobrze tego dnia usposobionymi Okrucińskim, Banachomskim, Kajetankiem oraz Taraskiewiczem.

Gminna liga tenisa stołowego - trzeci turniej

Gminna liga tenisa stołowego - drugi turniej

14.11.2011

W dniu 27 października 2011 r. rozegrana została druga kolejka trzeciej edycji gminnej ligi tenisa stołowego. Tym razem okazało się, że o miejsca w pierwszej trójce powalczy więcej zespołów. Komplety punktów zachowali główni faworyci, a więc Ornowo i Durąg wygrywając swoje drugie mecze. Idzbark uległ  niespodziewanie, ale całkiem zasłużenie drużynie z Samborowa 7:11.

Gminna liga tenisa stołowego - drugi turniej

GMINNA LIGA TENISA STOŁOWEGO - PIERWSZY TURNIEJ

10.11.2011

W dniu 20 października 2011r. ruszyła trzecia edycja gminnej ligi tenisa stołowego. Do ligi zgłosiło się osiem ekip reprezentujących osiem podostródzkich miejscowości: Ornowo, Idzbark, Durąg, Pietrzwałd, Samborowo, Turznica, Reszki i drużyna Oldboy Gmina Ostróda.

GMINNA LIGA TENISA STOŁOWEGO - PIERWSZY TURNIEJ