Grand Prix Brzydowo - jedenasty turniej

15.02.2009

Jedenasty turniej Grand Prix Brzydowo 2009 przyniósł rekord frekwencji i sporo niespodzianek. Największą z nich była jedenasta pozycja wicelidera rozgrywek, Mirosława Lelińskiego, który przegrał z Wojciechem Łątkowskim (powrócił do zawodów po dłuższej przerwie), Zygmuntem Fleszarem (w ostatnim turnieju zasygnalizował bardzo wysoką formę) oraz Henrykiem Hochem, który także wypadł blado w tych zawodach zajmując dziesiąte miejsce, czyli o jedno wyżej niż Leliński.

Grand Prix Brzydowo - jedenasty turniej

Puchar "Gazety Olsztyńskiej"

12.02.2009

W dniu 21 lutego 2009r. w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji odbędą się eliminacje miejsko - gminne w tenisie stołowym o „Puchar Gazety Olsztyńskiej”.

Puchar "Gazety Olsztyńskiej"

Mistrzostwa Gminy Ostróda par deblowych w tenisie stołowym - brzydowo 2009

07.02.2009

Wykorzystując przerwę w rozgrywkach Grand Prix Brzydowo tenisiści stołowi rozegrali w dniu 6 lutego 2009 r. Mistrzostwa Gminy Ostróda w deblach (grach podwójnych). W zawodach udział wzięło osiem par. Na starcie stanęła cała czołówka klasyfikacji Grand Prix. Zwycięstwo w turnieju odniosła para Bogdan Próchnicki - Adam Łukasiak.

Mistrzostwa Gminy Ostróda par deblowych w tenisie stołowym - brzydowo 2009

Spotkanie z animatorami sportu

04.02.2009

Spotkanie z animatorami sportu

Turniej par deblowych - Brzydowo

01.02.2009

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Turniej par deblowych - Brzydowo

Dziesiąty turniej Grand Prix Brzydowo

25.01.2009

Dziesiąty turniej Grand Prix Brzydowo 2009 nie przyniósł większych niespodzianek. Wygrał lider klasyfikacji generalnej, Czesław Nowicki i powiększył swoją przewagę nad najgroźniejszymi rywalami o kolejne punkty. Drugi w klasyfikacji generalnej,  Mirosław Leliński stracił już w sumie osiem punktów do najlepszego obecnie tenisisty wśród tenisistów amatorów w Ostródzie i okolicach.

Dziesiąty turniej Grand Prix Brzydowo

Mecz przedstawicieli samorządowych na rzecz WOŚP

20.01.2009

Mecz przedstawicieli samorządowych na rzecz WOŚP

Dziewiąty turniej Grand prix Brzydowo

04.01.2009

Drugiego stycznia 2009 r. w sali gimanstycznej Szkoły Podstawowej w Brzydowie rozegrano pierwszy w nowym roku, dziewiąty turniej trzynastej edycji Grand Prix Brzydowo w tenisie stołowym. Pierwsze miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej, Czesław Nowicki. W meczu o najwyższe miejsce na podium pokonał wicelidera turnieju Mirosława Lelińskiego z wynikiem 3:2. Bardzo ciekawy pojedynek stoczyli o miejsce drugie Leliński z Próchnickim. Po trzech setach prowadził ten drugi i w czwartym secie wygrywał 9:5. Niestety zbyt szybko uwierzył, że może ten mecz wygrać,  co wykorzystał skrupulatnie Leliński. Wygrał czwartą partię na przewagi oraz piątą 11:8 i to jemu właśnie przypadło miejsce drugie w zawodach.

Dziewiąty turniej Grand prix Brzydowo

świąteczno - noworoczny turniej tenisa stołowego

27.12.2008

W dniu 19 grudnia 2008 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Brzydowie rozegrany został nie zaliczany do punktacji trzynastej edycji Grand Prix Brzydowo Świąteczno - Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego. Zgodnie z przewidywaniami na pierwszym miejscu uplasował się lider klasyfikacji generalnej Grand Prix Czesław Nowicki.

świąteczno - noworoczny turniej tenisa stołowego

Ósmy turniej Grand prix brzydowo

07.12.2008

Piątego grudnia 2008r. rozegrano już ósmy z kolei turniej Grand Prix Brzydowo w tenisie stołowym. Jego zwycięzcą po raz kolejny został Czesław Nowicki, chociaż tym razem na swoje zwycięstwo musiał napracować się trochę więcej niż w poprzednich turniejach. Jego przeciwnik, drugi w klasyfikacji generalnej Mirosław Leliński wysoko zawiesił poprzeczkę i Nowickiemu trudno było go pokonać.

Ósmy turniej Grand prix brzydowo