Zwycięscy siatkarze ze Szkoły Podstawowej w Zwierzewie

Zwycięscy siatkarze ze Szkoły Podstawowej w Zwierzewie

grand prix brzydowo - siódmy turniej

30.11.2008

28 listopada 2008r. w  odbył się siódmy turniej trzynastej edycji Grand Prix Brzydowo w tenisie stołowym. Jego triumfatorem po raz kolejny został Czesław Nowicki, który tym samym umocnił się na pozycji lidera rozgrywek. Za jego plecami bardzo ciekawą walkę stoczyli zawodnik z Lubawy Wojciech Łątkowski i Mirosław Leliński. Tym razem lepszy okazał się Wojciech Łątkowski, który zajął drugie miejsce.

grand prix brzydowo - siódmy turniej

XI Ogólnopolskie Igrzyska LZS Słubice - 2008

25.11.2008

XI Ogólnopolskie Igrzyska LZS Słubice - 2008

Grand prix brzydowo - szósty turniej

24.11.2008

21 listopada 2008 r. rozegrano kolejny turniej Grand Prix Brzydowo w tenisie stołowym. Jego niespodziewanym zwycięzcą został Henryk Hoch. W finale imprezy pokonał on 3:1 lidera rozgrywek, Czesława Nowickiego i tym samym umocnił się na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej.

Grand prix brzydowo - szósty turniej

PIĄTY TURNIEJ GRAND PRIX BRZYDOWO

16.11.2008

W dniu 14 listopada 2008r. rozegrano piąty turniej  trzynastej edycji Grand Prix Brzydowo. Miejsca w ścisłej czołówce klasyfikacji generalnej zajmują w dalszym ciągu Czesław Nowicki i Mirosław Leliński.

PIĄTY TURNIEJ GRAND PRIX BRZYDOWO

Powiatowy Turniej Tenisa stołowego Dziewcząt i chłopców

05.11.2008

Piątego listopada 2008 r. Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji gościło drużyny tenisa stołowego z Powiatu Ostróda. Prawo startu przysługiwało jedynie najlepszym zespołom w gminie.

Powiatowy Turniej Tenisa stołowego Dziewcząt i chłopców

turniej tenisa stołowego szkół podstawowych i gimnazjów powiatu Ostróda

04.11.2008

W dniu 04.11.2008 na  sali  sportowej  w Rybnie rozegrano  turniej tenisa stołowego szkół podstawowych i  gimnazjów powiatu Ostróda. Wśród dziewcząt i chłopców wyłoniono najlepszych pingpongistów z gmin : Ostróda, Dąbrówno, Rybno, Grunwald.

turniej tenisa stołowego szkół podstawowych i gimnazjów powiatu Ostróda

"Polska Biega" w Zwierzewie, czyli Bieg Jesienny

30.10.2008

"Polska Biega" w Zwierzewie, czyli Bieg Jesienny

MISTRZOSTWA GMINY W CZTEROOSOBOWEJ SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

28.10.2008

W sali sportowej w Tyrowie rozegrane zostały w dniu 27.10.2008 r. Mistrzostwa Gminy Ostróda Szkół Podstawowych w czteroosobowej piłce siatkowej  dziewcząt. Najlepszymi okazały się, podobnie jak wśród chłopców, reprezentantki SP Zwierzewo.

MISTRZOSTWA GMINY W CZTEROOSOBOWEJ SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

GRAND PRIX BRZYDOWO

25.10.2008

24 października 2008 r.  w  sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Brzydowie rozegrano czwarty z kolei turniej trzynastej edycji Grand Prix Brzydowo w tenisie stołowym.

GRAND PRIX BRZYDOWO