Aktualności

Sport

DRUGI TURNIEJ LETNIEGO GRAND PRIX BRZYDOWO 2011

29.08.2011

Nie denerwuj mistrza” tak można zatytułować komunikat z drugiego turnieju letniego Grand Prix w tenisie stołowym który rozegrany został w Brzydowie 26 sierpnia br. Mistrz bo mowa tu o Czesławie Nowickim po słabym pierwszym występie tydzień temu wygrał zdecydowanie drugi z trzech turniejów i potwierdził że poprzednia wpadka była zwykłym wypadkiem przy pracy. W zawodach przegrał zaledwie jednego seta ze zwycięzcą pierwszego turnieju Bogdanem Próchnickim który musiał zadowolić się tym razem trzecim miejscem. Przegrał decydujące o drugim miejscu starcie z zawodnikiem z Morąga Andrzejem Patrejko. Podkreślić należy bardzo dobrą postawę na początku sezonu Piotra Michalaka który po zajęciu siódmego miejsca w ubiegłym tygodniu tym razem był o jedną pozycję wyżej oraz Tomasza Szulgi który wywalczył tym razem miejsce siódme. W klasyfikacji generalnej prowadzi zdecydowanie Próchnicki i chyba tylko „kataklizm” mógłby pozbawić go zwycięstwa. Kolejne zawody rozegrane zostaną już za tydzień w piątek 2 września początek turnieju o godzinie 17.00. A już tydzień później rozpocznie się XVI edycja Grand Prix o czym organizatorzy powiadomią oddzielnym komunikatem.

Sport

Zapraszamy 20 i 21 sierpnia na plażę Hotelu Anders w Starych Jabłonkach!

18.08.2011

Już 20 i 21 sierpnia na plaży Hotelu Anders w Starych Jabłonkach,  po raz trzeci odbędzie się Turniej Finałowy Mistrzostw Polski w plażowej piłce ręcznej

Sport

komunikat "letnie grand prix brzydowo 2011"

03.08.2011

Organizatorzy imprezy VIII edycji turnieju tenisa stołowego „Letnie Grand Prix Brzydowo 2011”, LUKS „KORMORAN” Brzydowo oraz Urząd Gminy Ostróda uprzejmie informują że pierwszy z trzech turniejów tego cyklu rozpocznie się w dniu 19 sierpnia 2011r. (piątek). Początek zawodów godzina 17.00. Kolejne zawody rozegrane zostaną w dniach 26 sierpnia i 2 września (piątki) 2011r. Początek rozpoczęcia godzina 17.00. W załączeniu regulamin zawodów

Sport

V półmaraton "Mała Dylewska" za nami

11.06.2011

12.06.2011r. odbył się piąty Półmaraton „Mała Dylewska”.  Do startu w biegu zgłosiło się 99 zawodniczek i zawodników z terenu całej Polski. Zawody ukończyły 83 osoby. Półmaraton odbył się na dystansie blisko 20 km. Celem biegu jest promowanie zdrowego stylu życia, popularyzacja biegów rolkarskich na terenie Gminy Ostróda i Powiatu Ostródzkiego, promowanie okolic Wzgórz Dylewskich oraz integracja środowiska rolkarskiego

Sport

Gmina Ostróda blisko podium na Wojewódzkich Letnich Igrzyskach Wsi

04.06.2011

Na czwartym miejscu uplasowała się Gmina Ostróda w Wojewódzkich Letnich Igrzyskach Wsi, które obyły się 5 czerwca br. Tegorocznym gospodarzem Igrzysk było Miasto Morąg.

Sport

Puchar TVP Olsztyn zdobyła reprezentacja Gminy Ostróda

21.04.2011

Finał 52 Edycji Turnieju Tenisa Stołowego LZS odbył się  17 kwietnia br. w hali OSiR w Ornecie. Do ścisłego finału poprzedzonego pięcioma eliminacjami, w których udział wzięło ok. 10 tysięcy tenisistów awansowało 96zawodników (czek) z 29 gmin. Pomimo osłabienia brakiem  2 podstawowych zawodników, Jarmołowicza i Gasiula, którzy   w tym samym terminie uczestniczyli w Mistrzostwach Województwa kadetów i juniorów, nasza Reprezentacja zdobyła po raz drugi z rzędu główne trofeum, Puchar TVP Olsztyn.

Sport

XIII MISTRZOSTWA GMINY OSTRÓDA W TENISIE STOŁOWYM WETERANÓW

18.04.2011

Ostatnim akordem tegorocznego sezonu amatorskiego tenisa w Brzydowie były trzynaste otwarte Mistrzostwa Gminy Ostróda w tenisie stołowym weteranów. Zawody rozgrywane były w trzech kategoriach: kobiet 30 lat i starsze oraz mężczyzn 30-50 lat oraz 50 i starsi. Wśród pięciu startujących pań najlepszą okazała się Agnieszka Ślazińska, która wygrała wszystkie pojedynki.

Sport

MISTRZOSTWA GMINY OSTRÓDA PAR DEBLOWYCH TENISA STOŁOWEGO

10.04.2011

Przedostatnim akordem tegorocznego sezonu tenisa stołowego w Brzydowie były Mistrzostwa Gminy Ostróda par deblowych. Na starcie zawodów stanęło 7 par. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Na najwyższym stopniu podium stanęła para Bogdan Próchnicki i Dariusz Sikora.

Sport

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO „GRAND PRIX 2011” TOP 16

09.04.2011

Ostatnie spotkanie zawodników biorących udział w tegorocznych zawodach GRAND PRIX Brzydowo to turniej najlepszych - TOP 16. Ten prestiżowy turniej dostarcza wielu emocji i niespodzianek. Wcale nie jest powiedziane, że wygrać musi ten, który był najlepszy w punktacji generalnej cyklu Grand Prix. W tym roku także niespodzianek, mało powiedziane, nawet sensacji nie brakowało. Nie wygrał zwycięzca Grand Prix Czesław Nowicki . Musiał się on zadowolić miejscem drugim.