obrazek news
Sport

TRZYNASTY TURNIEJ GRAND PRIX BRZYDOWO 2011

03.03.2011

Trzynasty turniej sypnął wielkimi niespodziankami. Może zwycięstwo DariuszA Sikory to nie była wielka niespodzianka (już wygrywał turnieju Grand Prix), ale miejsca zajęte przez byłych „tuzów” tych rozgrywek to już wręcz sensacja. 21 lokata Mirosława Lelińskiego czy 23 Grzegorza Jatkiewicza - byłych zwycięzców brzydowskich zawodów należy uznać za druzgocące porażki.

Sport

Dwunasty turniej Grand Prix Brzydowo 2011

21.02.2011

Po dwóch nie za bardzo dobrych ostatnich występach i doskonałej postawie w Mistrzostwach straży pożarnych Czesław Nowicki wygrał dwunasty turniej w Brzydowie. Bardzo skoncentrowany pan Czesław pokonał wszystkich rywali, którzy stanęli na jego drodze do zwycięstwa.

Sport

jedenasty turniej grand prix brzydowo 2011

17.02.2011

Ten turniej nazwać można „bijemy mistrza”. Czesław Nowicki dopiero dwunasty -  tego nikt się nie spodziewał. Już w drugiej rundzie eliminacyjnej przegrał 2:3 z Szymonem Babalskim i musiał grać od drugiej strony drabinki, by zająć drugie miejsce w zawodach.

Sport

Dziesiąty turniej Grand Prix Brzydowo 2011

10.02.2011

Roman Naworski zwyciężył w dziesiątym turnieju Grand Prix Brzydowo 2011. Wygrał zasłużenie, w pobitym polu pozostawił Kowalczyka, Patrejkę, Łątkowskiego i w finale po meczu przebiegającym pod jego dyktando 3:0 Wojciecha Dzierżko - drugą sensację tych zawodów.

Sport

VI Narciarski Bieg Sasinów

31.01.2011

Tradycyjnie jak co roku 29 stycznia br. w miejscowości Wysoka Wieś, znajdującej się około 20 kilometrów na południe od Ostródy, tuż przy szczycie najwyższego Mazurskiego wzniesienia Dylewskiej Góry rozpoczął się kolejny już  VI Narciarski Bieg Sasinów. W tym roku frekwencja okazała się rekordowa,  na starcie na polanie pod Dylewską Górą stanęło  130 uczestników, którzy przyjechali z całej Polski.

Sport

Świąteczno - noworoczny turniej tenisa stołowego Brzydowo 2010/2011

09.01.2011

Tym razem bez walki o punkty w Grand Prix Brzydowo 2011 spotkali się amatorzy tenisa stołowego z terenu miasta i gminy Ostróda. Tylko z tego terenu, ponieważ w zawodach nie uczestniczyli gracze z poza naszego miasta. Turniej rozegrano bez rozstawiania najmocniejszych graczy wg rankingu, dlatego też miał on bardzo ciekawy przebieg

Sport

Dziewiąty turniej Grand Prix Brzydowo 2011

02.01.2011

W smutnych nastrojach przebiegał dziewiąty turniej tegorocznego Grand Prix Brzydowo 2011. Powodem tego była śmierć jednego z najlepszych tenisistów w historii tego sportu w Ostródzie, doskonale wszystkim pasjonatom tego sportu znanego KAZIMIERZA SOCHACKIEGO.

Sport

TURNIEJ MISTRZÓW U-11, BEMOWO 2010

19.12.2010

W dniach 26-27 listopada na sztucznej trawie w hali piłkarskiej w Warszawie odbył się turniej piłki nożnej dziewcząt pod nazwą Turniej Mistrzów U-11. Organizatorzy - PZPN i Ministerstwo Sportu i Turystyki  zaprosili do udziału 16 drużyn z finału polski Orange Cup , a wśród nich piłkarki LUKS „Kormoran” z Brzydowa , które w Gdańsku wywalczyły piąte miejsce.