ósmy turniej grand prix Brzydowo 2011

28.11.2010

Czesław Nowicki powiększa przewagę nad rywalami. Pojedynek Nowicki - reszta świata jest remisowy. Nowicki wygrał już po raz czwarty, a pozostali jego rywale wygrali także cztery razy. Dwukrotnie triumfował Sikora, a po razie Jatkiewicz i Patrejko. Tym razem Nowicki „bez pytań” odprawił swoich przeciwników wygrywając wszystkie spotkania po 3:0.

ósmy turniej grand prix Brzydowo 2011

Drużynowe mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

25.11.2010

Dobrze spisali się nasi tenisiści stołowi, którzy wzięli udział w  Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt. Dziewczęta grające w składzie Joanna Bełza i Dominika Dymczyk miały za rywalki zawodniczki z SP 3 Ostróda. Mecz miał bardzo wyrównany przebieg.

Drużynowe mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

Młodzi tenisiści z Brzydowa

22.11.2010

Bardzo dobrze grają w tym roku szkolnym młodzi tenisiści z Brzydowa. Sezon rozpoczęli od wielkiego triumfu w Mistrzostwach Gminy Ostróda. W kategorii chłopców Mistrzem Gminy został Rafał Śledź który wyprzedził swoich kolegów ze szkoły Piotra Chamerę, Macieja Słotkiego i Macieja Czerwonkę, natomiast wśród dziewcząt zwyciężyła Joanna Bełza przed Klaudią Śledź, Weroniką Kasprzyk i  Dominiką Dymczyk.

Młodzi tenisiści z Brzydowa

Siódmy turniej Grand Prix Brzydowo 2011

17.11.2010

Powiedzenie „Morąg Pany” tenisiści stołowi - amatorzy z Ostródy, grający w XV edycji turnieju Grand Prix Brzydowo wzięli sobie bardzo głęboko do serca i postanowili odbić ubiegłotygodniową porażkę. Udało im to się w 75%. Wygrał wprawdzie Nowicki, ale tuż za nim uplasował się Patrejko, a za jego plecami najmłodsi uczestnicy zawodów - Szymon Babalski oraz Dariusz Sikora, którzy (jak widać z gry) w każdej chwili mogą zwyciężyć w kolejnych turniejach.

Siódmy turniej Grand Prix Brzydowo 2011

Szósty turniej Grand Prix Brzydowo 2011

15.11.2010

„Klęska Ostródy - Morąg Pany” - to prawidłowe określenie tego, co działo się w szóstym turnieju tenisa stołowego Grand Prix Brzydowo 2011. Nie Nowicki, nie Sikora, nie Babalski (który uczestniczył w tych zawodach), nie Wojciech Łątkowski, a Andrzej Patrejko i Robert Zaborowski zajęli dwa pierwsze miejsca.

Szósty turniej Grand Prix Brzydowo 2011

Indywidualne Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym

09.11.2010

W hali ZS w Samborowie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym. Do rywalizacji o miano najlepszych tenisistek i tenisistów  wystartowało 93 zawodników(czek). Największa frekwencja  była w grupach młodzieżowych. Także w grupie najstarszych panów zgłosiło się 16 zawodników, a rywalizacja była bardzo zacięta. Podczas przerw w grze najstarsi tenisiści wspominali dawne mecze i turnieje, w których prawie każdy zwyciężał, a konfrontacja po tylu latach pokazała, że nadal potrafią grać w tenisa i każdy pojedynek wyzwalał wiele emocji.

Indywidualne Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym

podsumowanie I edycji gminnej ligi tenisa stołowego w sezonie 2009/2010

09.11.2010

W dniu 6 listopada br. na sali sportowej w Samborowie nastąpiło podsumowanie I Edycji Gminnej Ligi Tenisa Stołowego w sezonie 2009/2010. Wójt Gminy Ostróda Gustaw Marek Brzezin udekorował najlepsze drużyny i zawodników I Edycji Gminnej Ligi Tenisa Stołowego w sezonie 2009/2010.

podsumowanie I edycji gminnej ligi tenisa stołowego w sezonie 2009/2010

Wojewódzkie Biegi Przełajowe WM Z LZS dla młodzieży szkolnej

03.11.2010

W malowniczej scenerii jeziora Sajmino w Kajkowie 18 października 2010 roku odbyły się  wojewódzkie biegi przełajowe, w których wystartowało ok. 550  biegaczy ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z  terenu naszego województwa.

Wojewódzkie Biegi Przełajowe WM Z LZS dla młodzieży szkolnej

28.10.2010

7 listopada 2010r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Samborowie odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Gminy Ostróda Kobiet i Mężczyzn w Tenisie Stołowym. Rozpoczęcie zawodów godz.12.00. Mistrzostwa zostaną rozegrane w czterech kategoriach wiekowych:
Kat. I 15 lat i młodsi(sze)
Kat. II 16 - 25 lat
Kat. III 26 - 39 lat
Kat. IV 40 lat i starsi (sze)
W mistrzostwach mogą uczestniczyć osoby na stałe zameldowane na terenie Gminy Ostróda.Zapisy  na miejscu przed  rozpoczęciem zawodów. Inne informacje dotyczące mistrzostw  pod telefonem 89 676 07 18.

Piąty turniej Grand Prix Brzydowo 2011

24.10.2010

Ponowna zmiana lidera w brzydowskim Grand Prix - tylko tydzień cieszył się prowadzeniem Dariusz Sikora. Na fotel lidera powrócił Czesław Nowicki. Ubiegłoroczny zwycięzca Grand Prix był bardzo skoncentrowany tego wieczoru i pokonał wszystkich rywali, w tym w bezpośrednim pojedynku o pierwsze miejsce Dariusza Sikorę.

Piąty turniej Grand Prix Brzydowo 2011