Czwarty turniej Grand Prix Brzydowo 2011

17.10.2010

Po raz drugi w tegorocznej XV edycji turnieju tenisa stołowego Grand Prix Brzydowo na najwyższym stopniu podium stanął Dariusz Sikora. Był zdecydowanie najlepszym tenisistą wśród 19 zawodników, którzy zagrali w turnieju. Chociaż przyznać trzeba, że zwycięstwo w finałowym turnieju nie przyszło mu łatwo. Bardzo duży opór stawił mu ubiegłoroczny triumfator Grand Prix, Czesław Nowicki.

Czwarty turniej Grand Prix Brzydowo 2011

komunikat organizacyjny

12.10.2010

W związku z organizacją II Edycji Gminnej Ligi Tenisa Stołowego w sezonie 2010/2011 dnia 18 października 2010r. o godz. 16.30 w sali nr. 301 Urzędu Gminy Ostróda odbędzie się spotkanie z opiekunami drużyn, które będą chciały uczestniczyć w tych rozgrywkach.
Warunkiem przystąpienia do ligi jest utworzenie drużyny (minimum 5 zawodników, w tym 3 pow.  18 lat) oraz możliwość korzystania z 2 stołów tenisowych i pomieszczenia, w którym swobodnie można rozgrywać mecze. Członkami zespołu są mieszkańcy jednego Sołectwa z terenu Gminy Ostróda. Dojazd na mecze ligowe we własnym zakresie. Pozostałe sprawy związane min. z regulaminem, terminami rozgrywania meczów i inne zostaną uzgodnione na spotkaniu z opiekunami i kapitanami drużyn.

komunikat organizacyjny

Komunikat Organizacyjny

12.10.2010

W związku z organizacją III Edycji Gminnej Ligi Siatkówki 19 października 2010r. o godz. 16.30 w sali 301 Urzędu Gminy Ostróda odbędzie się spotkanie w sprawie uzgodnienia regulaminu, terminów oraz innych spraw, dotyczących udziału w tych  rozgrywkach.
Warunkiem przystąpienia do ligi jest utworzenie drużyny (minimum 8 zawodników w tym 5 pow. 18 lat), której członkami są osoby zamieszkałe  na terenie Gminy Ostróda.

Komunikat Organizacyjny

Trzeci turniej Grand Prix 2011

10.10.2010

Trzeci turniej i trzeci zwycięzca. Dariusz Sikora został bezapelacyjnym zwycięzcą trzeciego turnieju Grand Prix Brzydowo 2011. Cztery pierwsze mecze wygrał w takim samym stosunku po 3:0 z Łukasiakiem, Stecko, Dzierżko i Patrejko. Dopiero w meczu finałowym jedynego seta "urwał" mu Czesław Nowicki.

Trzeci turniej Grand Prix 2011

spotkanie z dziećmi, rodzicami i działaczami Stowarzyszenia GLADIUS

29.09.2010

Wójt Gminy Ostróda spotkał się z dziećmi, rodzicami i działaczami Stowarzyszenia GLADIUS w Ostródzie. Spotkanie miało na celu podsumowanie wyjazdu członków klubu na IX Mistrzostwa Świata Teakwondo Internationale, które odbyły się 11-12 września br. w Anglii.

spotkanie z dziećmi, rodzicami i działaczami Stowarzyszenia GLADIUS

Finał Orange Cup 2010 im. Marka Wielgusa

28.09.2010

Drużyna piłkarek Kormorana Brzydowo zajęła V-VIII miejsce w Wielkim Finale Orange Cup XV Turnieju im. Marka Wielgusa, który odbył się w dniach 15-19 września 2010r. w Gdańsku. Na stadionie Lechii o tytuł Mistrza Polski Jedenastolatków i Nagrodę Główną – wyjazd na obóz szkoleniowy w klubie Glasgow Rangers walczyło 16 drużyn dziewcząt i 16 chłopców z całej Polski (mistrzowie turniejów wojewódzkich).

Finał Orange Cup 2010 im. Marka Wielgusa
Sport

Eliminacje Wojewódzkie Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska - grupa starsza

28.09.2010

W dniu 23.09.2010r. odbyły się Eliminacje Wojewódzkie Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Turniej odbył się w dwóch kategoriach wiekowych dziewcząt: 10-11 i 12-13 lat. Grupa starsza grała o Puchar Wójta Gminy Ostróda Gustawa Marka Brzezina na obiekcie boiska Orlik przy LO w  Ostródzie.

Sport

Eliminacje Wojewódzkie Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska - grupa młodsza

28.09.2010

W dniu 23.09.2010r. odbyły się Eliminacje Wojewódzkie Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Turniej odbył się w dwóch kategoriach wiekowych dziewcząt 10-11 i 12-13 lat. Grupa młodsza grała o Puchar Dyrektora Jacka Krzekotowskiego na obiekcie boiska Orlik przy ul. Piastowskiej.

Wojewódzkie Letnie Igrzyska Wsi o Puchar Marszałka Województwa

27.09.2010

25 września 2010r. reprezentacja Gminy Ostróda z Wójtem Gminy Ostróda Gustawem Markiem Brzezinem na czele  uczestniczyła w Wojewódzkich Letnich Igrzyskach Wsi o Puchar Marszałka Województwa, których celem było: propagowanie aktywnego wypoczynku wśród mieszkańców wsi, integracja samorządów lokalnych oraz popularyzacja kultury fizycznej wśród radnych i pracowników administracji samorządowej.

Wojewódzkie Letnie Igrzyska Wsi o Puchar Marszałka Województwa
Sport

Drugi turniej "Grand Prix 2011"

19.09.2010

Mamy dwóch liderów w turnieju „Grand Prix Brzydowo 2011”. Dużo ciekawych i stojących na wysokim poziomie pojedynków stoczyli tenisiści biorący udział w drugim turnieju tenisa stołowego XV edycji brzydowskiego Grand Prix. Na szczególne wyróżnienie zasłużył pojedynek pomiędzy liderem po pierwszej kolejce, Grzegorzem Jatkiewiczem a Andrzejem Patrejko.

Drugi turniej "Grand Prix 2011"