Kolejne wsparcie OSP w Durągu

19.02.2010

W dniu 15.02.2010 roku w Durągu gmina Ostróda odbyło się spotkanie kierownictwa Nadleśnictwa Olsztynek z druhami Ochotniczej Straży Pożarnej w Durągu. W spotkaniu uczestniczyli  Wójt  Gminy Ostróda Pan  Gustaw Marek Brzezin oraz  Przewodniczący Rady Gminy Pan Roman Nowakowski.We wrześniu  2009 roku OSP w Durągu otrzymała wóz strażacki Star 244 GBA. Do tej pory strażacy z Durąga na akcję udawali się strażackim Żukiem. Wyposażenie w profesjonalny wóz zostało zrealizowane w ramach wspomożenia jednostek ratowniczych w razie wypadków na przebiegającej w pobliżu drodze nr 7.

Kolejne wsparcie OSP w Durągu

IV Zawody Strzeleckie o Puchar Wójta Gminy Ostróda

27.10.2009

Dnia 3 października 2009 roku odbyły się IV Zawody Strzeleckie o Puchar Wójta Gminy Ostróda jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Kierownikiem zawodów był Gustaw Marek Brzezin Wójt Gminy Ostróda, zaś Sędzią głównymPan Jerzy Cieśla s. kl. II.

IV Zawody Strzeleckie o Puchar Wójta Gminy Ostróda

Ćwiczenia Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych

22.09.2009

10 września 2009 roku na terenie gospodarstwa rolnego w Lichtajnach odbyły się ćwiczenia Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu miasta i gminy Ostróda. W ćwiczeniach udział wzięły wszystkie jednostki OSP.

Ćwiczenia Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych

Nowy Samochód dla OSP Durąg

11.09.2009

4 września 2009 roku miało miejsce przekazanie samochodu pożarniczego dla jednostki OSP Durąg. Samochód do chwili przekazania był użytkowany przez OSP Ornowo.

Nowy Samochód dla OSP Durąg

Powiatowe Zawody OSP

11.09.2009

W sobotę 5 września 2009 roku odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych. W zawodach wzięło udział 10 drużyn grupy A (mężczyźni) oraz 5 drużyn grupy C (kobiety). Z gminy Ostróda w zawodach udział wzięły: w grupie A ( OSP Brzydowo), a w grupie C ( OSP Brzydowo, OSP Ornowo).

Powiatowe Zawody OSP

Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Morągu

02.09.2009

29  sierpnia 2009 roku w Morągu odbyły się Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych według regulaminu CTiF, w których wzięły udział  trzy drużyny z gminy Ostróda.

Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Morągu

Zawody Strażackie w Brzydowie