18.04.2019
Wójt Gminy Ostróda informuje, że trwają prace związane ze zmianą Rocznego Programu Współpracy Gminy Ostróda z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019, stanowiącego załącznik do uchwały Nr II/16/2018 Rady Gminy Ostróda z dnia 30 listopada 2018 r. w sprawie Rocznego programu współpracy Gminy Ostróda z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019

Informacja o wynikach konsultacji społecznych

Informacja o wynikach konsultacji społecznych projektów:

• Rocznego Programu Współpracy Gminy Ostróda z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019
  • Wieloletniego Programu Współpracy Gminy Ostróda z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na lata 2019 - 2021

Konsultacje programu współpracy z organizacjami pozarządowymi

Informujemy, że trwają prace związane z opracowaniem:

Konsultacje programu współpracy z organizacjami pozarządowymi

27.08.2018

Wójt Gminy Ostróda informuje o możliwości składania propozycji realizacji zadań publicznych w roku budżetowym 2018. Termin zgłaszania propozycji upływa 17 września 2018 r.

Organizacje pozarządowe - Aktualności

Konkurs na najlepszy projekt grafiki na plakat promujący wolontariat na Warmii i Mazurach

16.11.2017

Regionalne Centrum Wolontariatu ogłasza konkurs na projekt grafiki na plakat promujący wolontariat na Warmii i Mazurach.

Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu grafiki na plakat promujący wolontariat na Warmii i Mazurach, z którym będzie utożsamiany i identyfikowany. Projekt grafiki powinien oddawać specyfikę oraz uwzględniać walory społeczne i obywatelskie wolontariatu.

Organizacje pozarządowe - Aktualności

Ruszyła XVII edycja konkursu „Barwy Wolontariatu”

16.11.2017

W trosce o dalszy rozwój wolontariatu w Polsce oraz chcąc uhonorować tych, którzy zdecydowali się włączyć w działalność wolontariacką, Centra Wolontariatu skupione w Sieci Centrów Wolontariatu w Polsce organizują kolejną edycję konkursu pt. „Barwy Wolontariatu”.

Ruszyła XVII edycja konkursu „Barwy Wolontariatu”

15.11.2017

Informacja o wynikach konsultacji społecznych projektu „Rocznego programu współpracy Gminy Ostróda z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018".

Konsultacje rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi

08.11.2017

Informujemy, że trwają prace związane z opracowaniem Rocznego Programu Współpracy Gminy Ostróda z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018.

Konsultacje rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi

13.09.2017

Wójt Gminy Ostróda informuje o możliwości składania propozycji realizacji zadań publicznych w roku budżetowym 2018. Termin zgłaszania propozycji upływa 4 października 2017 r.

Organizacje pozarządowe - Aktualności

Jak wypełnić sprawozdanie z realizacji zadania publicznego?

27.06.2017

Zbliża się termin składania częściowych sprawozdań z realizacji zadania publicznego - 30 czerwca 2017r. Dla tych podmiotów, które jeszcze tego nie zrobiły, bądź mają problem z uzupełnieniem poszczególnych rubryk przedstawiamy przyklad prawidłowego wypełnienia załącznika.

Jak wypełnić sprawozdanie z realizacji zadania publicznego?