09.11.2016

Informacja o wynikach konsultacji społecznych projektu „Rocznego programu współpracy Gminy Ostróda z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2017".

28.10.2016

Informujemy, że trwają prace związane z opracowaniem Rocznego Programu Współpracy Gminy Ostróda z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2017.

Targi Organizacji Pozarządowych

15.06.2016

Targi Organizacji Pozarządowych
Organizacje pozarządowe - Aktualności

1% Twojego podatku dla organizacji pozarządowej z Twojego regionu.

04.03.2016

Zachęcamy do przekazywania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych dla naszych rodzimych organizacji. Poniżej w linku wykaz organizacji pozarządowych Powiatu Ostródzkiego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2015:

1% Twojego podatku dla organizacji pozarządowej z Twojego regionu.
Organizacje pozarządowe - Aktualności

Obowiązek stowarzyszeń - złożenie sprawozdania finansowego do 31 marca.

04.03.2016

Przypominamy, że na koniec każdego roku obrotowego tj. do dnia 31 marca, każda organizacja pozarządowa ma obowiązek przygotowania, zatwierdzenia i przesłania do urzędu skarbowego sprawozdania finansowego. Sprawozdanie składa się z trzech części: bilansu, rachunku zysków i strat oraz informacji dodatkowej.

Obowiązek stowarzyszeń - złożenie sprawozdania finansowego do 31 marca.

20.11.2015

Informacja o wynikach konsultacji społecznych projektu „Rocznego programu współpracy Gminy Ostróda z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2016.

05.11.2015

Informujemy, że trwają prace związane z opracowaniem Rocznego Programu Współpracy Gminy Ostróda z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2016.

KONSULTACJE ROCZNEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI

02.12.2014

Informujemy, że trwają prace związane z opracowaniem Rocznego Programu Współpracy Gminy Ostróda z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego, który będzie obowiązywał w 2015r.

KONSULTACJE ROCZNEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI