Drugie Otwarte Mistrzostwa Gminy Ostróda w tenisie stołowym par deblowych

Sport 25.04.2010

Drugie Otwarte Mistrzostwa Gminy Ostróda w tenisie stołowym par deblowych rozegrane zostały 23 kwietnia 2010 r. w Brzydowie. Na starcie stanęło osiem par reprezentujących trzy gminy: Morąg - trzy pary, Lubawa - jedna para oraz pięć par ostródzkich. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Podobnie jak w turnieju TOP 16 ostródzianom nie udał się atak na najwyższy stopień podium. Blisko była para Mirosław Leliński i Roman Naworski, ale minimalne porażki z duetami z Morąga Patrejko - Kalisz oraz Lubawy Łątkowski - Wojtkiewicz po 1:2 sprawiły, że ostródzianie znaleźli się na miejscu drugim.

Zwyciężyła para morąska Andrzej Patrejko i Mirosław Kalisz, na trzecim miejscu uplasowali się bracia Mariusz i Tomasz Kulińscy także z Morąga. Dużą niespodzianką była odległa, bo dopiero siódma lokata ubiegłorocznych triumfatorów Adama Łukasiaka i Bogdana Pruchnickiego, którzy na swoim koncie zanotowali zaledwie dwa zwycięstwa i nie zdołali obronić tytułu mistrzowskiego. Turniej ten był ostatnim w tym sezonie. Tenisistom przyjdzie czekać aż do połowy sierpnia, kiedy to ruszy kolejna edycja letniego Grand Prix, o którym organizatorzy powiadomią zainteresowanych pocztą elektroniczną oraz za pomocą mediów.

LP

IMIĘ i NAZWISKO