Dzielnicowi z terenu Gminy Ostróda

Gminne Centrum Rozwiązywania Problemów Uzależnień 10.11.2017
  1. mł. asp. Cezary Papliński (telefon w godzinach urzędowania: kom. 887-876-081, tel. stacjonarny (89) 642-72-55.
    Miejscowości: Buńki, Cibory, Czarny Róg, Czerwona Karczma , Durąg, Dziadyk, Gąski, Górka, Grabin, Grabinek, Idzbark, Jabłonka, Jankowiec, Kajkowo, Kątno, Lesiak Ostródzki, Lichtajny, Lipowiec, Lubajny, Mała Ruś, Międzylesie, Młyn Idzbarski, Nowe Siedlisko, Ostrowin, Pancerzyn, Stare Jabłonki, Szklarnia, Szyldak, Wałdowo, Warlity Wielkie, Worniny, Wólka Lichtajńska, Wyżnice, Zawady Małe, Zwierzewo, Żurejny, Szafranki (ul: Wiosenna, Jesienna, Morelowa, Brzoskwiniowa)

2. asp. Krzysztof Rogowski (telefon w godzinach urzędowania: kom. 887-876-206, tel. stacjonarny (89) 642-72-55
    Miejscowości: Bałcyny, Brzydowo, Ciemniak, Czyżówka, Gierłoż, Giętlewo, Glaznoty, Gruda, Janowo, Klonowo, Kraplewo, Lipowo, Marynowo, Miejska Wola, Morliny, Naprom, Nastajki, Nowa Gierłoż, Nowy Folwark, Ornowo, Pietrzwałd, Poburze Podlesie, Prusowo, Przylądek, Reszki, Rudno, Ryn, Ryńskie, Samborowo, Samborówko, Smykowo, Smykówko, Turznica, Tyrowo, Wirwajdy, Wólka Klonowska, Wygoda, Wysoka Wieś, Zabłocie, Zajączki.