Eliminacje gminne Turnieju 'Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku' chłopców U-8 i U-10

Sport 03.11.2017

W piątek na hali Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Samborowie odbyły się eliminacje gminne XVIII Turnieju "Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" chłopców U-8 i U-10. Do zawodów przystąpiły trzy jednostki oświatowe z terenu naszej gminy w dwóch kategoriach wiekowych: SP Brzydowo, SP Szyldak i gospodarz zmagań SP Samborowo. Tytuł najlepszej drużyny w kategorii U-8 przypadł gospodarzom, a w starszej grupie bezkonkurencyjna okazała się Szkoła Podstawowa w Szyldaku.

Tabela grupy U-8

LP

PKT.

Samborowo

Szyldak

III

Brzydowo

Tabela grupy U-10

LP

PKT.

Samborowo

Szyldak

Brzydowo

III

Skład zwycięskiej drużyny SP Szyldak: Remigiusz Bednarczyk, Błażej Erdmann, Fabian Grabowski, Filip Kaźmierski, Tymoteusz Kaźmierski, Krzysztof Wysocki, Szymon Zawalich, Paweł Rasztęborski, Kacper Smoliński

Opiekun: Mariusz Walczak

Zwycięzcy turnieju uzyskali awans do etapu powiatowego, gdzie będą reprezentować gminę Ostróda. Na zakończenie piątkowych zmagań drużynom zostały wręczone puchary i pamiątkowe dyplomy.

Dziękujemy za sportową rywalizację w duchu fair play, a wygranym gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie.