Eliminacje Wojewódzkie Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska - grupa starsza

Sport 28.09.2010

W dniu 23.09.2010r. odbyły się Eliminacje Wojewódzkie Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Turniej odbył się w dwóch kategoriach wiekowych dziewcząt: 10-11 i 12-13 lat. Grupa starsza grała o Puchar Wójta Gminy Ostróda Gustawa Marka Brzezina na obiekcie boiska Orlik przy LO w  Ostródzie.

Klasyfikacja turnieju:
1. UKS Perły Olsztynek
2. LUKS Kormoran Brzydowo
3. Gimnazjum Nr 1 Ostróda
4. Szkoła Podstawowa Nr 4 Ostróda
Puchar Wójta Gminy Ostróda zdobyły zawodniczki drużyny „UKS Perły Olsztynek”, a zawodniczki „LUKS Kormoran” Brzydowo zajęły drugie miejsce w następującym  składzie: Ewelina Brodzińska, Klaudia Śledź, Daria Kucaba, Marika Empel, Beata Spychała, Paulina Królikowska, Beata Kossakowska, Wioletta Kasprzyk, Trener - Marek Parol.Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Najlepsza drużyna uzyskała awans do Finałowego Turnieju Wojewódzkiego.