Finał eliminacji Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Gmina 13.04.2022

W Szkole Podstawowej w Durągu odbył się finał eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”. W Turnieju wzięło udział 17 dzieci ze szkół podstawowych z terenu Gminy Ostróda. Do drugiego etapu eliminacji- części ustnej, przeszło 10 uczniów. Wszyscy uczestnicy wykazali sie duża wiedzą.

W wyniku rozgrywek finałowych kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:

I grupa wiekowa (szkoła podstawowa kl. I-IV)

1. Gabriela Wojtun- Szkoła Podstawowa w Samborowie
  2. Amelia Obrębska- Szkoła Podstawowa w Szyldaku
  3. Gabriel Pielacki Szkołą Podstawowa w Samborowie

II grupa wiekowa ( szkoła podstawowa kl. V-VIII )

1. Amelia Chodań- Szkoła Podstawowa w Szyldaku
  2. Michał Siemianowski- Szkołą Podstawowa w Brzydowie
  3. Marta Kuzioła- Szkoła Podstawowa w Brzydowie.

Do eliminacji na szczeblu powiatowym zakwalifikowało się 4 uczniów, którzy zajęli pierwsze oraz drugie miejsca w obu grupach wiekowych. Podczas finału wszystkim uczestnikom zostały wręczone dyplomy i nagrody rzeczowe.