Transmisja XXII Sesji Rady Gminy Ostróda w dniu 20.03.2020 r. godz. 12:00

Transmisja XXII Sesji Rady Gminy Ostróda w dniu 20.03.2020 r. godz. 12:00

13.03.2020

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym oraz zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego
dot. przeciwdziałania Koronawirus SARS-CoV-2
zawiadamiamy, że:

od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania wstrzymuję się przyjęcia interesantów
w Urzędzie Gminy Ostróda

12.03.2020

Szanowni Państwo,
na podstawie decyzji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego biblioteki publiczne, domy kultury oraz świetlice wiejskie na terenie gminy Ostróda zostaną zamknięte dla użytkowników i czytelników od 12 marca br. do odwołania.

11.03.2020

Szanowni Państwo, zgodnie z ostatnimi decyzjami rządu wynikającymi z dynamicznie zmieniającej się sytuacji związanej z koronawirusem i w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, uprzejmie informujemy, że wszystkie bezpłatne zajęcia fitness organizowane dla mieszkańców gminy Ostróda zostają ODWOŁANE od poniedziałku (16.03.2020 r.). Kolejny sezon zajęć ruszy w sezonie jesiennym.

Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

11.03.2020

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa w imieniu własnym oraz całego Samorządu Gminy Ostróda mamy przyjemność złożyć Sołtysom z terenu Gminy Ostróda serdeczne podziękowania oraz wyrazy uznania za codzienny trud i zaangażowanie w pracę na rzecz lokalnej społeczności. Życzymy Państwu wielu sukcesów w działaności sołeckiej oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

Komunikat dotyczący koronawirusa SARS-CoV-2

10.03.2020
Komunikat dotyczący koronawirusa SARS-CoV-2

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

06.03.2020
Z okazji Dnia Kobiet
składamy wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia
wszelkiej radości i pomyślności, wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze,
pozytywnego spoglądania w przyszłość oraz realizacji wszelkich zamierzeń zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.
Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Zapraszamy!

27.02.2020

GCK-B w Samborowie zaprasza na Dzień Kobiet.

Zapraszamy!

Korzystamy z dofinansowania WFOŚiGW w Olsztynie

26.02.2020

Gmina Ostróda pozyskała środki w kwocie 4 165,00 zł na zadanie pn.: „Unieszkodliwienie azbestu z budynków gminnych w miejscowości Brzydowo, gmina Ostróda”. Dotacja została przyznana w ramach ogólnopolskiego programu finansowania usuwania wyrobów zawierających azbest,  w zakresie demontażu, zbierania, transportu oraz unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest zgodnie z gminnymi programami usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest.

Korzystamy z dofinansowania WFOŚiGW w Olsztynie