Gmina

Rajd Rowerowy Wzgórza Dylewskie - 25 maja 2019 r.

21.05.2019

Zapraszamy na XIX Rajd Rowerowy Wzgórza Dylewskie!!! Impreza, która już na stałe wpisała się w majowy kalendarz imprez rekreacyjnych, każdorazowo skupia na swoim starcie coraz większe grono cyklistów. W poprzednich edycjach rajdu udział wzięło ponad 700 rowerzystów. Rajd Rowerowy stał się największą imprezą rowerową regionu ostródzkiego.

W celu sprawnej i szybkiej rejestracji rowerzystów zachęcamy do wypełnienia internetowego formularza zgłoszeniowego,
który znajduje się na stronie internetowej
www.superczas.pl/dylewskagora

Rajd Rowerowy Wzgórza Dylewskie - 25 maja 2019 r.

Obchody 100-lecia powstania Polskiego Czerwonego Krzyża

10.05.2019

Polski Czerwony Krzyż to nie tylko bardzo prężnie działająca instytucja, stanowiąca wzór profesjonalizmu i skuteczności, ale także ogromna rzesza wolontariuszy, ludzi dobrej woli i dobrego serca, którzy bezinteresownie chcą nieść pomoc innym. W Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie odbyły się uroczyste obchody 100-lecia powstania Polskiego Czerwonego Krzyża. Jubileusz rozpoczęto pamiątkowym zdjęciem Członków i Przyjaciół Zarządu Oddziału Rejonowego PCK w Ostródzie. Podczas uroczystości zostały przekazane oficjalne podziękowania i odznaczenia dla osób i instytucji wspierających działania ZOR PCK w Ostródzie. Wśród uhonorowanych znalazła się również Gmina Ostróda. Uroczystość uświetnił występ Chóru „Złota Jesień” Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Ostródy przy akompaniamencie Ireny Sitarz.

Obchody 100-lecia powstania Polskiego Czerwonego Krzyża

Wójt Gminy Ostróda wyróżniony za działalność ekologiczną

10.05.2019

Samorządowe Forum Ekologiczne, które odbyło się w Rynie, na stałe wpisało się w kalendarz pracy samorządowców Warmii i Mazur. Podczas wydarzenia Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas został wyróżniony za działalność na rzecz ochrony środowiska na Warmii i Mazurach.

Wójt Gminy Ostróda wyróżniony za działalność ekologiczną

Zapraszamy!

06.05.2019

Serdecznie zapraszamy na XII Letni Bieg Sasinów - Dylewski Cross, który odbędzie się 12 maja br. o godzinie 11:00. Zapisy na bieg odbywać będą się bezpośrednio przed zawodami w Biurze Zawodów od godziny 9:00.

Zapraszamy!
Gmina

Retransmisja VII Sesji Rady Gminy Ostróda w kadencji 2018-2023 - 30 kwietnia 2019 r. godz. 09.00

30.04.2019

29.04.2019

Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Wójta Gminy Ostróda Nr 46/2019 z dnia 3 kwietnia 2019 r.

w dniu 2 maja 2019 r. Urząd Gminy Ostróda będzie nieczynny.

Wprowadza się dodatkowy dzień pracy dla pracowników
Urzędu Gminy Ostróda – sobota, 25 maja 2019 r.

W dniu 25 maja 2019 r. Urząd Gminy Ostróda będzie czynny w godz. 730 – 1530.

Kolejne Podwórko Nivea powstanie w gminie Ostróda

22.04.2019

Wygraliśmy Podwórko Talentów Nivea w pierwszym etapie. Dzisiaj została ogłoszona lista 5 lokalizacji wybranych przez jury za najlepsze prace konkursowe. Gratulacje dla mieszkańców i wszystkich osób zaangażowanych w projekt.

Kolejne Podwórko Nivea powstanie w gminie Ostróda

Podwórko Talentów NIVEA w gminie Ostróda

19.04.2019

Informujemy Państwa, iż z inicjatywy lokalnej społeczności Gmina Ostróda ponownie przystąpiła do konkursu „Podwórko Talentów NIVEA”, w którym można wygrać wyjątkowe rodzinne miejsce zabaw.  Jako lokalizację wskazany został teren w Kajkowie nieopodal ul. Jeziornej (teren pomiędzy ścieżką rowerową  wokół Jeziora Sajmino, a nowopowstałym osiedlem Central Park w Kajkowie). Będzie to miejsce ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców. Zgłoszona lokalizacja placu zabaw w Kajkowie spełniła wszystkie kryteria regulaminu konkursu i została już wprowadzona do systemu organizatora, dzięki czemu widnieje już na oficjalnej stronie Konkursu ,,Podwórko Talentów NIVEA” –www.podworko.nivea.pl. Głosowanie rozpocznie się 22 kwietnia br.

Podwórko Talentów NIVEA w gminie Ostróda