Gmina Ostróda na czele w rozgrywkach Ekstraliga.pl

Sport 25.04.2017

Tempa w rozgrywkach Ekstraliga.pl nie zwalnia drużyna Gminy Ostróda. Nasza drużyna wygrywa mecz za meczem i jest absolutnym liderem. Tym razem z kwitkiem została odprawiona drużyna TREC BUD Grabinek. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Gminy 10:4 po czterech bramkach Marcina Kostioka oraz trzech trafieniach Adriana Sadowskiego i Michała Solisa.

Do spotkania Gmina Ostróda przystąpiła w bardzo okrojonym składzie, nie mając żadnego zawodnika rezerwowego. Nie przeszkodziło to jednak w odniesieniu korzystnego rezultatu. Zaczęło się od prowadzenia TREC BUDU, ale kolejne dziewięć goli zdobyła nasza reprezentacja. Na przerwę schodziliśmy prowadząc 3:1 po dwóch trafieniach Marcina Kostioka i jednej Adriana Sadowskiego. W drugiej odsłonie warunki na boisku dyktowała Gmina. Tworzyliśmy sobie masę okazji strzeleckich, na wiele nie pozwalając przeciwnikom. Znakomicie funkcjonowała cała drużyna, a w ataku rewelacyjnie spisywało się trio: Sadowski-Solis-Kostiok, które zdobyło w poniedziałkowy wieczór wszytskie bramki.

Skład Gminy Ostróda: Andrzej Szczerbowski, Kamil Maszkało, Jakub Liberacki, Michał Solis, Adrian Sadowski, Marcin Kostiok

W klasyfikacji strzelców prowadzi Marcin Kostiok z 21 bramkami na koncie, trzeci jest Adrian Sadowski z 11 trafieniami. Gratulacje!

Kolejny pojedynek Gmina Ostróda rozegra w poniedziałek na Orliku przy ul. Jaracza o godz. 19:00. Przeciwnikiem będzie Wiktoria Dylewo.