Gmina Ostróda na II miejscu w Mistrzostwach Województwa w Piłce Siatkowej

Sport 25.11.2018

W Biskupcu odbyły się Samorządowe Mistrzostwa Województwa WM LZS w Piłce Siatkowej. Do zawodów przystąpiło pięć drużyn, w tym reprezentacja Gminy Ostróda. Trzy zwycięstwa i jedna pechowa porażka to dorobek naszej siatkarskiej drużyny w niedzielnych zawodach. Ekipa prowadzona przez Malwinę Rychlicką wygrała z Gminą Kolno, Gminą Biskupiec i Urzędem Marszałkowskim oraz przegrała po bardzo zaciętej walce z Gminą Dobre Miasto. Osiągnięte rezultaty pozwoliły naszej drużynie zdobyć wicemistrzostwo województwa!

Wyniki Gminy Ostróda:

Gmina Ostróda  2:0  Gmina Kolno

Gmina Ostróda  2:0  Urząd Marszałkowski

Gmina Ostróda  2:0 Gmina Biskupiec

Gmina Ostróda  1:2  Gmina Dobre Miasto

Drużyna za wywalczenie II miejsca otrzymała puchar oraz pamiątkowe medale. Ponadto Najwszechstronniejszą Zawodniczką zawodów została wybrana Malwina Rychlicka, reprezentantka naszej gminy! Gratulujemy!

Skład drużyny: Malwina Rychlicka, Anna Leszkowska, Ryszard Kwacz, Mateusz Szymański, Paweł Kazimierczyk, Kamil Maliszewski