Gmina Ostróda po raz kolejny Mistrzem Województwa WMZ LZS w piłce nożnej kobiet

Sport 07.10.2017

W Biskupcu odbyły się Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w Piłce Nożnej 6-osobowej Kobiet i Mężczyzn. Reprezentantki LZS Gmina Ostróda nie zawiodły i po raz kolejny zostały MISTRZYNIAMI WOJEWÓDZTWA WMZ LZS W PIŁCE NOŻNEJ!!! Kobiety zmierzyły się z drużynami: Gmina Biskupiec (wygrana 2:0) oraz bezbłędnie i fenomenalnie rozgromiły LZS Gminę Lubawa 4:0! Niestety dwie ze zgłoszonych drużyn nie pojawiły się na turnieju, ale bez wątpienia „Nasze Kobiety” poradziłyby sobie z nimi równie dobrze.

Rozgrywki odbywały się systemem każdy z każdym, czas gry 2x12 minut – czasu nie było zbyt wiele, by pokazać wspaniałą, zespołową grę naszych reprezentantek,  jednak dziewczyny wykorzystały go w sposób maksymalny na „wystrzelanie” zwycięstwa.

Osiągnięty sukces jest kolejnym wielkim wyczynem reprezentacji kobiet, ponieważ warto wspomnieć, iż w sierpniu tego roku, te oto z pozoru skromne, ale jakże waleczne Panie miały szansę uczestniczyć w XX Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Spale, w których zajęły zacne 6. miejsce.

Naszym dzielnym i walecznym piłkarkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Skład zespołu: Patrycja Kucharczyk, Magda Janczuro,  Paulina Goszczyńska,  Paulina Kuriata, Emila Nowicka,  Dominika Dymczyk,  Katarzyna Gutkowska

Niestety z przyczyn losowych w składzie zabrakło zawodniczki Emilii Bojkowskiej oraz opiekuna drużyny p. Teresy Pieczuro, dlatego też jej funkcję przejął Piotr Dutkowski.