Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Samborowie

Gminne Centrum Kulturalno - Biblioteczne zaprasza na festyn!

21.06.2017

Gminne Centrum Kulturalno - Biblioteczne w Samborowie zaprasza na Letni Festyn, który odbędzie się 1 lipca. W programie m. in. występy artystyczne, Mistrzostwa Gminy w wyciskaniu odważnika o Puchar Wójta Gminy Ostróda, rzut beretem o puchar Sołtysa wsi Samborowo, występy zespołów "Podlaskie babeczki", "Fantasmagoria oraz "Heaven", dodatkowo atrakcje dla dzieci: konkursy, gry i zabawy.

Zapraszamy serdecznie!

Gminne Centrum Kulturalno - Biblioteczne zaprasza na festyn!

Zespół Serenada z III miejscem

13.06.2017

9 czerwca 2017 r. w Pasłęckim Ośrodku Kultury odbył się XIV Wojewódzki Konkurs Wokalny TALENT 2017. W konkursie wzięło udział ponad osiemdziesięciu wykonawców z województwa warmińsko-mazurskiego w pięciu kategoriach.

Zespół Serenada z III miejscem
Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Samborowie

Gminne Eliminacje Konkursu Wiedzy o Gminie Ostróda i „Szlaku Drwęcy”

19.05.2017

W dniu 18 maja 2017r. o w Gminnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Samborowie odbyły się Gminne Eliminacje Konkursu Wiedzy o Gminie Ostróda i „Szlaku Drwęcy”

Gminne Eliminacje Konkursu Wiedzy o Gminie Ostróda i „Szlaku Drwęcy”

Zbiórka karmy dla zwierząt

09.02.2017
Zbiórka karmy dla zwierząt

Obchody Dnia Niepodległości

15.11.2016

10 listopada br. w Gminnym Centrum Kulturalno – Bibliotecznym w Samborowie odbyła się uroczystość z okazji 98 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Organizatorem imprezy było Gminne Centrum Kulturalno – Biblioteczne w Samborowie wraz z Zespołem Szkół im. Mikołaja Kopernika w Samborowie. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu. Dzieci z koła teatralnego "Igraszka" przedstawiły krótki spektakl pt. ”Zaklęcie na W”, dzięki któremu widzowie mogli poczuć klimat i charakter „tamtych” czasów". Program artystyczny obfitował w bogaty repertuar pieśni patriotycznych i żołnierskich. Recytatorzy zaprezentowali wiersze o tematyce wojennej.

Impreza była okazją do zadumy i refleksji nad przeszłością i losem Naszego Kraju.

Podczas uroczystości Wójt Gminy Ostróda Bogusław Fijas wręczył nagrody laureatom konkursu plastycznego „Nasza Mała i Duża Ojczyzna Kolorami Malowana”.

Obchody Dnia Niepodległości

Uroczystości z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości

26.10.2016

Uroczystości z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości