Gminny Turniej Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion"

Sport 14.05.2009

W dniu 11 maja 2009r. na boisku w Brzydowie rozegrany został  gminny turniej piłki nożnej „Z podwórka na stadion”.  Niestety zawiodła frekwencja. Wystartowały trzy drużyny chłopców - z Szyldaka, Idzbarka i Brzydowa. Niestety w kategorii dziewcząt zgłosiła się tylko ekipa z Brzydowa i ona będzie reprezentować naszą gminę w dalszych rozgrywkach. Wśród chłopców najlepszymi okazali się najmłodsi piłkarze z Brzydowa wygrywając oba mecze, z Szyldakiem 8:0 i Idzbarkiem 2:0. Na drugim miejscu uplasował się Idzbark a na trzecim Szyldak.

WYNIKI TURNIEJU:    CHŁOPCY:Brzydowo - Szyldak  8:0  Brzydowo - Idzbark2:0 Idzbark - Szyldak 1:0      TABELA KOŃCOWA ZAWODÓW:   Brzydowo 6 pkt. (10:0)   Idzbark   3 pkt. (2:1)   Szyldak   0 pkt. (0:9)    DZIEWCZĘTA:Brzydowo     Drużyna z Brzydowa wystąpiła w składzie:

Bartosz Behrendt w bramce oraz zawodnicy z pola: Krystian Smoliński, Bartosz Wójcik, Mateusz Michalak, Krzysztof Miś, Maciej Majewski, Damian Kossakowski, Piotr Balewski. Obie brzydowskie drużyny reprezentowały będą naszą Gminę w rozgrywkach powiatowych.