II Ponadregionalna Konferencja "Razem Bezpieczniej"

Gmina 16.11.2009

W dniach 1-2 października w Kajkowie odbyła się II Ponadregionalna Konferencja „Razem Bezpieczniej”, w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i zachowań aspołecznych.

Wykładowcami podczas konferencji byli oficerowie policji z Wojewódzkiej Komendy Policji w Olsztynie a także, osoby na co dzień spotykające się z omawianymi problemami: dyrektor LO im. Bażyńskiego w Ostródzie Dariusz Bujak, Dyrektor PCPR Tomasz Podsiadło, przedstawiciel Klubu Sportowego „Huragan” z Morąga Pan Bogdan Pietkiewicz. W konferencji uczestniczyli burmistrzowie, wójtowie, dyrektorzy szkół, przedstawiciele klubów sportowych, policjanci oraz pracownicy samorządowi z pięciu powiatów. W konferencji brał udział Wójt Gminy Ostróda Gustaw Marek Brzezin.