II Turniej Piłki Siatkowej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych o Puchar Wójta Gminy Ostróda

Sport 01.02.2018

1 lutego na hali sportowej w Samborowie został rozegrany II Turniej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w piłce siatkowej. W turnieju wystąpiły cztery zespoły. Bezkonkurencyjni okazali się siatkarze z MDP Stare Jabłonki, którzy wygrali wszystkie pojedynki i zajęli I miejsce.

W turnieju udział wzięły cztery drużyny: MDP Stare Jabłonki, MDP Samborowo, MDP Idzbark i MDP Pietrzwałd. Rozgrywki zostały rozegrane systemem "każdy z każdym". Siatkarze ze Starych Jabłonek nie mieli sobie równych odnosząc końcowe zwycięstwo. O pozostałe lokaty trwała zażarta walka do ostatniej piłki.

Drużyny otrzymały puchary, medale, dyplomy oraz pamiątkowe piłki. Nagrody wręczył  Wójt Gminy Ostróda, Pan Bogusław Fijas.

Tabela końcowa rozgrywek

I miejsce MDP Stare Jabłonki

II miejsce MDP Pietrzwałd

III miejsce MDP Idzbark

IV miejsce MDP Samborowo

Skład zwycięskiej drużyny: Aron Głuch, Mateusz Siemiński, Błażej Małecki, Patryk Barczak i Bartek Sadowski

Dziękujemy bardzo za pomoc w organizacji turnieju Arkadiuszowi i Szymonowi Stano!