Niedziela, 11 grudnia 2016 , Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

-

 
 
 
 


Ogłoszenie o naborze dzieci do przedszkola
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 22 Sierpień 2013 14:04

Ogłoszenie o naborze dzieci w związku z realizacją projektu „Maluchy w przedszkolu - to nasz cel!”.

W związku z realizacją projektu „Maluchy w przedszkolu - to nasz cel!” Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Starych Jabłonkach ogłasza nabór dzieci urodzonych w roku 2010 do oddziału przedszkolnego w Starych Jabłonkach oraz dzieci urodzonych w latach 2009-2010 do oddziału przedszkolnego zlokalizowanego w Brzydowie.

Wypełnione dokumenty (dostępne do ściągnięcia poniżej) należy złożyć w Biurze Projektu w Przedszkolu Samorządowym w Starych Jabłonkach lub w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Brzydowie do dnia 28.08.2013r. do godz. 14.00.

Formularz zgłoszeniowy rodzica
Formularz zgłoszeniowy dziecka
Dane dodatkowe

 
Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości