Konferencja prasowa Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Plażowej World Beach Events Stare Jabłonki

Gmina 27.06.2019

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Plażowej już wkrótce. Od 2 do 7 lipca na czterech boiskach przygotowanych na plaży Hotelu Anders w Starych Jabłonkach odbędą się Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Plażowej World Beach Events Stare Jabłonki. Poza emocjami sportowymi na kibiców będą czekały liczne atrakcje i wspaniała zabawa. Rodzinny piknik przygotowuje Warmiolandia Miasto Dzieci. Ponadto zbierane będą fundusze na rzecz podopiecznych Fundacja "Przyszłość dla Dzieci". Będzie również możliwość zobaczyć wielu znanych szefów kuchni w akcji w ramach projektu Restauracja z Klasą. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU - WSTĘP WOLNY!