Konsultacje społeczne dot. Wieloletniego Programu Współpracy

Organizacje pozarządowe - Aktualności 16.03.2010

Pełnomocnik Wójta ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do konsultacji społecznych „Wieloletniego Programu Współpracy Gminy Ostróda z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego”. Formularz dot. zgłaszania uwag oraz treść programu dostępne w dalszej części artykułu.

Uwagi dotyczące programu w ramach konsultacji społecznych będą przyjmowane wyłącznie na dostępnym formularzu. Wypełniony formularz prosimy przesłać na adres poczty elektronicznej: , bądź zostawić bezpośrednio u Pełnomocnika Wójta ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi (pok. 312), w terminie do dnia 19 marca 2010r.

Formularz zgłaszania uwag do Wieloletniego Programu i Zasad Współpracy Gminy Ostróda z Organizacjami Pozarządowymi oraz Innymi Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego

Treść Wieloletniego Programu i Zasad Współpracy Gminy Ostróda z Organizacjami Pozarządowymi oraz Innymi Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego