MIstrzostwa Gminy Ostróda Ostróda Szkół Gimnazjalnych w Halowej Piłce Siatkowej

Sport 14.12.2009

W hali sportowej  Zespołu Szkół w Samborowie w dniu 9 grudnia 2009r. odbyły się Mistrzostwa Gminy Ostróda  Szkół Gimnazjalnych w Halowej Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Pierwsze miejsce i Puchar Wójta Gminy Ostróda w kategorii dziewcząt zdobyła reprezentacja Gimnazjum z Lipowa, a w wśród chłopców ekipa z Samborowa.

Wyniki turnieju

0 : 6

OSTRÓDA

0 : 6

Gimnazja za zajęcie I miejsca w kategorii dziewcząt i chłopców otrzymały puchary, za miejsca II
i III statuetki. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy. Trofea sportowe uczestnikom imprezy wręczył Z-ca Dyrektora Zespołu Szkół w Samborowie Paweł Gębura.

Zwycięskie drużyny wystąpiły w składzie  Dziewczęta  Gimnazjum Lipowo: Beata Walkowiak, Anna Raczyńska, Magda Roszak, Iwona Brzozowska, Aleksandra Brodzińska, Natalia Cieszyńska,

Katarzyna Kaczerska, Daria Muszyńska, Izabela Brzozowska. Opiekun Wiesław Stefański.

Chłopcy Gimnazjum Samborowo:  Dawid Tyszer, Damian Bodkowski, Bartłomiej Obiała, Damian Błaut, Daniel Łęgowski, Łukasz Gozdziejewski, Kacper Kowalczyk, Przemysław Jarzyna, Artur Porembski, Paweł Kajetanek. Opiekun Arkadiusz Łopatowski.