Mistrzostwa Województwa Zrzeszenia LZS młodzieży szkolnej w tenisie stołowym

Sport 17.11.2009

Zawody odbyły się w OCS i R w dniu, 10 listopada 2009r. Organizatorem z ramienia WM Z LZS było Gminne Zrzeszenie LZS i Urząd Gminy w Ostródzie.Podczas turnieju zawodnicy(czki) rywalizowali w grach pojedynczych i grach podwójnych, a suma łącznie zdobytych punktów stanowiła o punktacji i klasyfikacji zespołowej szkół.

Klasyfikacja indywidualna

Gry pojedyncze dziewcząt:  1. Anna Urbańczyk, 2. Małgorzata Stramowska, 3. Alicja Czarnomska (wszystkie ZSO Lidzbark Warmiński), 4. Anna Przybyłek - ZSO Nidzica, 5-6. Natalia Olkowska - ZSO Nidzica, Agata Diemnieńczuk - ZSZ Braniewo, 7-8. Katarzyna Szoka - ZSZ Braniewo, Marta Narewska - ZS nr. 1 Biała Piska, 9 - 12. Anna Aleksandrowicz - ZS i PO Lidzbarök Warmiński, Edyta Sobocińska - ZSZ im. S. Petöfi Ostróda, Marzena Szmajchel-ZSO Orneta, Katarzyna Kosińska - ZSZ im. St. Staszica Ostróda, 13-19. Katarzyna Rados - ZSZ Braniewo, Klaudia Kamińska - ZS nr.1 B. Piska, Honorata Filipiak - ZS i PO Lidz. Warmiński, Alina Grajko - ZS LZ Olecko, Natalia Żebrowska,  Monika Sicińska (obie)ZSZ im. S. Petöfi Ostróda, Justyna Brodzińska - ZSZ im. St. Staszica Ostróda.

Gry pojedyncze chłopców: 1. Piotr Szewczyk, 2. Robert Sielawa - (obaj) ZSO Orzysz, 3. Robert Karniej - ZSLZ Olecko, 4. Przemysław Szypulski, 5-6. Bartłomiej Masiewicz (obaj) ZSO Nidzica, Damian Łuba - ZS nr.1B. Piska,7-8. Łukasz Bazar - ZSO Orneta, Bartłomiej Laszuk - ZSLiZ Pieniężno, 9-12. Dariusz Pałyska - ZSiPO Lidz.Warmiński, Kamil Liszewski - ZSZ im. St. Staszica Ostróda, Paweł Marko - ZSO Orzysz, Piotr Ciecierski - ZSLiZ Pieniężno. 13 - 23. Maciej Ramatowski - ZS nr.1 B. Piska, Piotr Michalak - ZSiPO Lidz.Warmiński, Adrian Renda - ZSO Ndzica, Leszek Czarnowski, Artur Melerski (obaj) ZS Susz, Adam Nike - ZSiL Pieniężno, Daniel Trchim - ZSLZ Olecko, Radosław Milewski, Kacper Szliszka, Patryk Nieć (wszyscy) ZSZ im. S. Petöfi Ostróda, Damian Grala - ZSZ im. St. Staszica Ostróda.

Klasyfikacja w grach deblowych

Debel dziewcząt: 1. Małgorzata Skromowsk/Alicja Czarnomska - ZSO Lidz. Warmiński, 2. Anna Przybyłek/Natalia Olkowska - ZSO Nidzica, 3. Katarzyna Szoka/Agata Diemnieńczuk - ZSZ Braniewo, 4. Anna Aleksandrowicz/Honorata Filipiak- ZSi PO Lidz. Warmiński, 5-6. Marzena Szmajchel/Anna Milewska - ZSO Orneta, Marta Narewska/Klaudia Kamińska - ZS nr.1 B. Piska, 7-8. Natalia Żebrowska/Edyta Sobocińska - ZSZ im. S. Petöfi Ostróda, Katarzyna Kosińska/Justyna Brodzińska - ZSZ im. St. Staszica Ostróda.

Debel chłopców: 1. Piotr Szewczyk/Robert Sielawa-ZSO Orzysz, 2, Przemysław Szypulski/Bartłomiej Masiewicz  ZSO Nidzica, 3.Robert Karniej/ Daniel Trchim - ZSLZ Olecko, 4. Bartłomiej Laszuk/ Piotr Ciecierski - ZSLiZ Pieniężno

5-6. Maciej Ramatowski/Damian Łuba - ZS nr.1B. Piska, Dariusz Pałyska /Piotr Michalak - ZSiPO Lidz.Warmiński, 7-8. Damian Grala /Kamil Liszewski - ZSZ im. St. Staszica Ostróda, Leszek Czarnowski, Artur Melerski - ZS Susz. 9. Kacper Szliszka/Patryk Nieć - ZSZ im. S. Petöfi Ostróda.

Klasyfikacja zespołowa szkół

1. ZSO Nidzica                             - 57 pkt.
  2. ZSO Lidzbark Warmiński     - 52
  3. ZSO Orzysz                             - 44,5
  4. ZS nr.1 Biała Piska                 - 28
  5. ZSiPO Lidzbark Warmiński - 24,5
  6. ZSZ Braniewo                         - 23
  7. ZSiL Olecko                            - 20
  8. ZSL Pieniężno                         - 17
  9. ZSZ im. St. Staszica                - 16
  10. ZSO Orneta                             - 15,5
  11. ZSZ im. S. Petöfi Ostróda      - 13,5
  12. ZS Susz                                     -  4

Za zajęcie trzech pierwszych miejsc w grach indywidualnych i deblowych zawodnicy(czki) otrzymali medale, za miejsca I-VI dyplomy. Szkoły za zajęcie czterech pierwszych miejsc otrzymały puchary, za miejsca I-VI dyplomy, ufundowane przez Warmińsko - Mazurskie Zrzeszenie LZS.  Organizator dla wszystkich uczestników zawodów zapewnił posiłek.