Mpotęga

SP w Brzydowie 03.07.2015

Szkoła Podstawowa w Brzydowie prosi o Państwa pomoc i wsparcie. Napisaliśmy projekt na matematyczne zajęcia pozalekcyjne dla naszych uczniów. Cieszymy się, bo nasz projekt zdobył uznanie i udało się nam uzyskać grant w wysokości 5.000 zł . Dzięki Państwa pomocy możemy w ramach tego konkursu pozyskać dodatkowe 5.000 zł, z tytułu tzw. nagrody publiczności.

Jak to zrobić i nam pomóc? Wystarczy, że zarejestrujecie się Państwo na stronie http://glosowanie.mpotega.pl/projekty  i codziennie oddacie na nas swój głos.

UWAGA!!!! Aby głos był ważny należy zagłosować na 3 szkoły podstawowe i 3 gimnazja. Drodzy Państwo, o dodatkowe 5.000 walczymy my oraz nasi przyjaciele, czyli Stowarzyszenie na Rzecz Wspomagania Rozwoju Osób Niepełnosprawnych Amicus w Ostródzie. 

Prosimy, głosujcie Państwo codziennie na Szkołę Podstawową w Brzydowie - projekt Matematyka dla mamy,taty i smyka" oraz na Stowarzyszenie Na Rzecz Wspomagania Rozwoju Osób Niepełnosprawnych AMICUS - projekt "Logiczna matematyka wszystkich nas spotyka"

Serdecznie dziękujemy!