„Nasza Mała i Duża Ojczyzna Kolorami Malowana” konkurs plastyczny

Szkoła Podstawowa w Durągu 27.10.2019

W Szkole Podstawowej im. Żołnierza Polskiego w Durągu uczniowie z klasy IV, V, VII i VIII wykonali prace plastyczne nawiązujące do walk o odzyskanie niepodległości. Celem konkursu było: kształtowanie postaw patriotycznych, przybliżenie piękna i bogactwa ziemi ojczystej, kształtowanie szacunku wobec dokonań bohaterów tamtych dni, ochrona przed zapomnieniem wydarzeń i ludzi, promowanie i kształtowanie twórczej postawy wobec sztuki, doskonalenie umiejętności plastycznych. Z klasy IV prace wykonali: Patryk Golian, Wiktoria Szypkowska, z klasy V Jakub Gawęda, z klasy VII Hanna Jędrzejewska, z klasy VIII Weronika Car, Iga Muraszko.

Organizator konkursu: Gminne Centrum Kulturalno- Biblioteczne w Samborowie

Szkolny koordynator konkursu: Agnieszka Kocik-Zakrzewska

Wręczenie nagród i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 8 listopada 2019r. w Samborowie.