Od 17 listopada br. Urząd Gminy Ostróda funkcjonuje już w nowej lokalizacji.
W rozwinięciu informacja prezentująca szczegółowo nowe dane teleadresowe,
włącznie z nowymi numerami telefonów do poszczególnych referatów i komórek
Nowe dane teleadresowe
Urząd Gminy Ostróda
ul. Jana III Sobieskiego 1
14-100 Ostróda
Stanowiska i telefony
Telefon na centralę: 089 676 07 00
FAX: 089 676 07 90
L.p.
Stanowisko
Nr Pok.
Numery telefonów
1.
Gustaw Marek Brzezin
Wójt
I piętro
Pok. 204
Sekretariat
089 676 07 80 wew. 780
2.
Andrzej Pęziński
Sekretarz
I piętro
Pok. 203
Sekretariat
089 676 07 80 wew. 780
3.
Maria Andrychowska
Skarbnik Gminy
I piętro
Pok. 214
089 676 07 24 wew. 724
4.
Danuta Kucharczuk
Zastępca Skarbnika Gminy
I piętro
Pok. 213
089 676 07 23 wew. 723
REFERAT INWESTYCYJNY, ROZWOJU LOKALNEGO I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
1.
Jan Brzozowski
Kierownik Referatu
II piętro
Pok. 310
2.
Roman Szewczyk
Główny Specjalista ds. Ochrony Środowiska
II piętro
Pok. 313
3.
Krzysztof Ruczyński Inspektor
II piętro
Pok. 311
089 676 07 31 wew. 731
4.
Zbigniew Tomczyk
Inspektor
II piętro
Pok. 311
5.
Marek Wydrzyński Inspektor
zastępca kierownika
II piętro
Pok. 309
6.
Magdalena Wajdyk
Inspektor
II piętro
Pok. 312
7.
Marta Romanowska
Podinspektor
Pełnomocnik Wójta ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi
II piętro
Pok. 312
REFERAT SPRAW OBYWATELSKICH
1.
Maria Kubaszczyk
Kierownik Referatu
Parter
Pok. 116
2.
Agnieszka Raczyńska
Referent
Parter
Pok. 117
089 676 07 17 wew. 717
3.
Henryka Markowska
Podinspektor
Parter
Pok. 115
GMINNE CENTRUM REAGOWANIA
1.
Władysław Jankiewicz
Inspektor
I piętro
Pok. 218
REFERAT ORGANIZACYJNY
1.
Andrzej Pęziński
Sekretarz Gminy
Kierownik Referatu
I piętro
Pok. 203
Sekretariat
089 676 07 80 wew. 780
2.
Beata Czerkas
Inspektor
Sekretariat
I piętro
Pok. 202
089 676 07 80 wew. 780
FAX: 089 676 07 90
3.
Agnieszka Jakubowska
Inspektor
I piętro
Pok. 219
4.
Marzena Koziorowska
Radca Prawny
Roman Nowakowski
Przewodniczący Rady Gminy
I piętro
Pok. 211
089 676 07 21 wew. 721
5.
Iwona Kubaszczyk
Inspektor
Biuro Obsługi Klienta
Parter
Pok. 114
6.
Monika Klimowska
Pracownik I stopnia wykonujący zadania w ramach prac interwencyjnych
Biuro Obsługi Klienta
Parter
Pok. 114
7.
Konserwator
monitoring
Parter
Pok. 101
089 676 07 01 wew. 701
INFORMATYK
1.
Artur Jabłonka
Informatyk
I piętro
Pok. 207
REFERAT FINANSOWY
1.
Teresa Ołowska
Kierownik Referatu
I piętro
Pok. 212
2.
Barbara Bigaj
Inspektor
I piętro
Pok. 216
089 676 07 26 wew. 726
3.
Małgorzata Leszczyńska
Inspektor
I piętro
Pok. 216
4.
Grażyna Car
Inspektor
I piętro
Pok. 217
089 676 07 72 wew. 772
5.
Bożenna Mąka
Inspektor
I piętro
Pok. 217
089 676 07 72 wew. 772
6.
Katarzyna Borowska
Inspektor
I piętro
Pok. 215
7.
Elżbieta Brodecka
Inspektor
Parter
Pok. 113
089 676 07 13 wew. 713
8.
Alicja Karłowicz
Podinspektor
Parter
Pok. 113
089 676 07 13 wew. 713
9.
Anna Wawrowska
Inspektor
Parter Kasa
Pok. 113A
089 676 07 03 wew. 703
REFERAT OŚWIATY, KULTURY I SPORTU
1.
Janina Roman
Kierownik Referatu
I piętro
Pok. 220
089 676 07 20 wew. 720
2.
Elżbieta Koziej
Inspektor
I piętro
Pok. 208
089 676 07 82 wew. 782
3.
Joanna Burcon
Inspektor
I piętro
Pok. 208
4.
Waldemar Cieśluk
Inspektor
I piętro
Pok. 218
STANOWISKO DS. KADR
1.
Elżbieta Kulesza
Inspektor
II piętro
Pok. 316
REFERAT ROLNICTWA, GOSPODARKI GRUNTAMI I PRZESTRZENNEJ
1.
Artur Lewartowski
Kierownik Referatu
II piętro
Pok. 307
2.
Zdzisława Michałowicz
Inspektor
II piętro
Pok. 314
089 676 07 34 wew. 734
3.
Łucja Urbańska
młodszy referent
II piętro
Pok. 314
089 676 07 34 wew. 734
4.
Ewelina Pisarkiewicz
młodszy referent
II piętro
Pok. 314
089 676 07 34 wew. 734
5.
Grażyna Pydyn
Inspektor
II piętro
Pok. 315
089 676 07 35 wew. 735
6.
Tomasz Kosecki
młodszy referent
II piętro
Pok. 315
089 676 07 35 wew. 735