Ogłoszenie o XXIX sesji Rady Gminy Ostróda

Gmina 20.03.2017

Wójt Gminy Ostróda zawiadamia mieszkańców, że  dnia 28 marca 2017 r. o godz. 900 odbędzie się XXIX  Sesja Rady Gminy Ostróda w kadencji 2014-2018.

Planowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Przyjęcie protokołów z obrad XXVII i XXVIII Sesji Rady Gminy Ostróda.
  3. Sprawozdanie Wójta o pracy w okresie między sesjami.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego.
  5. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie wzniesienia pomnika
    w miejscowości Kajkowo.
  6. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia składów liczbowych stałych komisji problemowych Rady Gminy Ostróda.
  7. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia składów osobowych stałych komisji problemowych Rady Gminy Ostróda.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy drodze gminnej w miejscowości Tyrowo.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zbycia nieruchomości mienia komunalnego.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie wydzierżawienia nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy Ostróda.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Górka.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów rekreacyjnych w miejscowości Ruś Mała gmina Ostróda.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia przez gminę Ostróda prowadzenia spraw
    z zakresu administracji rządowej, dotyczących grobów i cmentarzy wojennych.
  14. Interpelacje i zapytania radnych i sołtysów.
  15. Odpowiedzi na interpelacje zgłoszone na poprzednich sesjach.
  16. Wolne wnioski i informacje.
  17. Zamknięcie obrad sesji Rady Gminy Ostróda.

Wójt Gminy Ostróda

Bogusław  Fijas