Ogłoszenie o II Sesji Rady Gminy Ostróda

Gmina 26.11.2018

Planowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.

2. Przyjęcie protokołu z obrad I Sesji Rady Gminy.

3. Sprawozdanie Wójta o pracy w okresie między sesjami.

4. Podjęcie uchwały w sprawie wyznaczenia dodatkowego przedstawiciela gminy do Zgromadzenia Związku Gmin Regionu Ostródzko-Iławskiego „Czyste Środowisko”.

5. Podjęcie uchwały w sprawie wyznaczenia dodatkowego przedstawiciela gminy do Zgromadzenia Związku Gmin Kanału Elbląskiego i Pojezierza Iławskiego.

6. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie przystąpienia do tworzącej się Zachodniomazurskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

7. Podjęcie uchwały w sprawie wystąpienia ze Stowarzyszenia „Szesnastka”.

8. Podjęcie uchwały w sprawie wystąpienia ze Stowarzyszenia Miast Gmin i Powiatów Dorzecza Drwęcy.

9. Podjęcie uchwały w sprawie powierzenia Miastu Ostróda zadania z zakresu lokalnego transportu zbiorowego.

10. Podjęcie uchwały w sprawie Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Ostróda na 2019 rok.

11. Podjęcie uchwały w sprawie Wieloletniego programu współpracy Gminy Ostróda z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na lata 2019-2021.

12. Podjęcie uchwały w sprawie Rocznego programu współpracy Gminy Ostróda z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019.

13. Interpelacje i zapytania radnych i sołtysów.

14. Odpowiedzi na interpelacje zgłoszone na poprzednich sesjach.

15. Wolne wnioski i informacje.

16. Zamknięcie obrad sesji Rady Gminy Ostróda.

Wójt Gminy Ostróda
Bogusław Fijas